فراخوان رویداد بازی رومیزی «صد میز، صد بازی» راه اندازی شد.

1083558 فقط خبر

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری انجمن بازی های رومیزی فدراسیون بازی های همگانی وزارت ورزش و جوانان و فعالان تولید و عرضه بازی های رومیزی در نظر دارد رویدادی را برگزار کند. صد بازی “در جولای امسال.

این رویداد با هدف ارائه و ارائه فرصت‌های صنعت بازی‌های رومیزی ایران به عموم مردم، معرفی تولیدکنندگان منتخب بازی‌های رومیزی در سراسر کشور، گردآوری فعالان در بخش‌های مختلف بازی‌های رومیزی، ایجاد فضای مناسب برای ارائه ایده‌ها، طرح‌ها برگزار می‌شود. و نمونه هایی از مخاطبان، سرمایه گذاران و سازمان ها. بازی های رومیزی و تلاش برای ارتقای سهم رقابتی این عرصه در کشور، حمایت از کالای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان، طراحان و سرمایه گذاران داخلی و اجرای شعار سال، ارتباط مردم با تولیدکنندگان بازی های رومیزی، ایجاد زمینه لازم برای تولیدات ایرانی. در جهان و ارائه لیستی غنی از بازی های رومیزی مناسب برای خانواده ها.

رویداد بزرگ بازی های رومیزی در دو بخش از 23 تا 26 تیر 1401 شامل فضای بازی و فروش بازی های رومیزی منتخب و در 27 تیرماه (عید غدیر خم) روز مسابقه برگزار می شود. همچنین بخش 100 جدول در این رویداد به ارائه و ارائه 100 بازی برتر تولید شده در کشور اختصاص دارد. این 100 بازی از بین بازی های ثبت شده توسط کمیته انتخاب متشکل از کارشناسان هیئت نظارت بر اسباب بازی، اداره کل سرگرمی های سازنده، انجمن بازی های رومیزی و فعالان و کارشناسان این حوزه انتخاب و به خانواده ها ارائه می شود. .

بازی ها در چهار دسته بازی های کودکانه، بازی های سبک (مدت زمان بازی تا بیست دقیقه)، بازی های متوسط ​​(مدت زمان بازی تا چهل دقیقه) و بازی های سنگین (زمان بازی بیش از چهل دقیقه) و در چهار بخش مجزا ارائه می شود. ضمناً محلی برای عرضه و فروش این بازی ها به خانواده ها برای مغازه در نظر گرفته شده است.

  دروازه بان استقلال برای دربی انتخاب شد!

برگزاری و برنامه ریزی بخش مسابقات این رویداد بر عهده انجمن بازی های رومیزی فدراسیون بازی های همگانی وزارت ورزش و جوانان می باشد.

سازندگان بازی های رومیزی که مایل به شرکت و حضور در این رویداد هستند، می توانند با مراجعه به سایت جشنواره ملی اسباب بازی، شرایط شرکت در این رویداد و ثبت نام آنلاین را بررسی کنند.

مراحل شرکت در این رویداد شامل ثبت نام در سایت رویداد، پرکردن فرم اطلاعات بازی و درخواست تعداد جداول، بررسی و تایید بازی های منتخب و اعلام آن ها به سازنده، پرداخت هزینه مشارکت اولیه و تکمیل مراحل می باشد. ثبت.

علاقه مندان از 4 تا 6 تیر 1411 فرصت دارند در این رویداد شرکت کنند، همچنین رویداد بازی و معرفی بازی ها در تاریخ 14 تا 16 تیرماه و مسابقه در 17 تیرماه برگزار می شود.

انتهای پیام/110/

دیدگاهتان را بنویسید