فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تعهدات سنگینی در قبال باشگاه ها دارند

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: اتحادیه و سازمان لیگ تعهدات بزرگی در قبال باشگاه ها دارند و همچنین باید به باشگاه ها کمک کنیم تا فوتبال باشگاهی زیباتر شود تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور بیفتد.

2015 680 فقط خبر

من گزارش میدم گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال در نشست مدیران تیم های لیگ برتر و لیگ یک گفت: با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و تشکر از زحمات آقای بهاروند رئیس سابق سازمان لیگ. سازمان، باید بگویم که در فوتبال ساحلی و فوتسال کشور به افتخاراتی در سطح جهانی دست یافته است، اما چرا نتوانسته ایم موفقیت های فوتبال ساحلی و فوتسال را در جهان تکرار کنیم؟ وظیفه ما ابداع مدل و رفتار جدید در فوتبال و انجام کارهای بزرگ در باشگاه هاست.

وی افزود: در لیگ های معتبر جهانی، سرمربیان تیم ها با هم احترام می گذارند و از یکدیگر خوب صحبت می کنند، اما در فوتبال شاهد چنین رفتاری نیستیم. در حالی که بازیکنان هر دو تیم باید در زمین از یکدیگر مراقبت کنند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر فوتبال ما رویه بهتر و مناسب تری را در پیش گرفته و باشگاه ها برای رشد و توسعه فوتبال بهتر تلاش می کنند.

کامرانی فر افزود: در خارج از کشور خبرهای زیادی از زیبایی های فوتبال شنیده می شود اما متاسفانه در فوتبال ایران رسانه ها در حاشیه بیشتر تاکید می کنند، چرا اتفاقات خوب فوتبال ما کمتر رسانه ای می شود؟ در حالی که اتفاقات فرهنگی مثبت و خوبی در فوتبال کشور در حال رخ دادن است.

  سرقت هالیوود از بانک ملی

وی تاکید کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تعهدات بزرگی در قبال باشگاه ها دارند و باید به زیباتر شدن فوتبال باشگاهی کمک کنیم تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور بیفتد. ایرانی ها مردم باهوشی هستند و می توانیم از این هوش در جهت مثبت و برای رشد و توسعه فوتبال استفاده کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید