فتح خرمشهرهای آینده با در نظر گرفتن سرمایه های ملی و جوانان محقق خواهد شد.

در حضور رهبر معظم انقلاب برپا شد.

30387 271 فقط خبر

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز نگاه به درون و سرمایه های ملی و جوانان با روحیه دوران دفاع مقدس تنها راه فتح خرمشهر خواهد بود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سومین مراسم سراسری تجلیل و تجلیل از یک میلیون نفر از جانبازان دفاع مقدس و مقاومت که امروز (چهارشنبه) با حضور برگزار شد. جمعی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشتند: باعث افتخار است که در آستانه چهل و دومین سالگرد حماسه ایستادگی، مقاومت و پیروزی ملت ایران در دفاع مقدس که ضامن عزت، هویت، امنیت، عزت و سربلندی ملت بزرگ ایران و برکت بر ارزش‌های متعالی انقلاب است. اسلامی است و با هدف تکریم حماسه سازان و سرافرازان جهاد و شهادت، بهره گیری از اندوخته گرانبها و معنوی حراست مقدس و معرفی سبک زندگی نورانی رزمندگان اسلام و شهدای والامقام، سومین مراسم تجلیل از یک میلیون نفر از جانبازان دوران دفاع مقدس و مقاومت به درگاه الهی در پیشگاه معظم له.

وی افزود: نگاهی به دفاع مقدس و چهار دهه گذار از انقلاب اسلامی نشان می دهد که جنگ بزرگی بر ملت مظلوم ایران تحمیل شد که با انقلاب اسلامی خود اخیرا کشور را از چنگال رژیم وابسته و دولت سیاه گذشته به فضل الهی و به برکت رهبری امام راحل و خون شهدا و تلاش ایثارگران و ملت بزرگ ایران و علیرغم اراده دشمنان برای شکست دولت تازه تاسیس. و ملت انقلابی به گنجینه بزرگ و سرمایه ای ماندگار برای تداوم تلاش و پیشرفت و عزت و سربلندی کشور تبدیل شده است.

  آیا بیت کوین قطعا سقوط خواهد کرد؟ - اندیشه معاصر

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: در دوران دفاع مقدس بن بست ها و سختی های طاقت فرسایی وجود داشت که با اتکال به قدرت الهی، خلاقیت و تلاش خالصانه به پیروزی های شیرین تبدیل شد.

سرلشکر باقری با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه خرمشهرها در پیش هستند، تاکید کرد: امروز نگاه به درون و سرمایه های ملی و جوانان با روحیه دوران نورانی دفاع مقدس تنها خواهد بود. راه فتح خرمشهر

پایان یافتن…

دیدگاهتان را بنویسید