فاصله ارائه خدمات بین دانشگاه ها در حال کاهش است

1089406 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ابوالفضل دانشور در حاشیه بازدید از دانشگاه ارومیه اظهار کرد: در حوزه امکانات دانشجویی و اجتماعی اقدامات خوبی در دانشگاه ارومیه انجام شده است و کاملا مشخص است که این رویکرد. و روند رو به رشد این دانشگاه به مشکلات رفاهی دانشجویان وجود دارد.

وی افزود: نکته مثبت دیگری که در دوره مدیریت جدید دانشگاه ارومیه بسیار ملموس است استفاده از جوانان در سطح معاونت ها و مدیران میانی دانشگاه است که علاوه بر ارائه خدمات بهتر به دانشجویان می باشد. این امر منجر به آماده سازی نیروی موثر برای مدیریت آینده دانشگاه می شود.

مدیرکل امور دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه برنامه های هماهنگی برای بازگشایی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: در این راستا جلسات هماهنگی برای معاونت های دانشجویی دانشگاه ها تا پایان سال جاری برگزار می شود. ترم تحصیلی آینده از طریق ارائه خدمات بهینه به دانشجویان

دانشور با اشاره به رویکرد جدی این سازمان به دانشگاه های دور از مرکز گفت: تلاش می کنیم روز به روز فاصله ارائه خدمات اجتماعی در این دانشگاه ها را نسبت به دانشگاه های ثروتمند کاهش دهیم.

انتهای پیام/104/

  قیمت خودروهای ایران خودرو امروز جمعه 13 اسفند 1393 - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید