غنی سازی در سومین آبشار سانتریفیوژهای جدید نطنز را تایید می کنم

اسلامی:

42212 542 فقط خبر

رئیس سازمان انرژی اتمی درباره انتشار گزارش محرمانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره غنی‌سازی مرحله سوم سانتریفیوژهای جدید نطنز گفت: این موضوع را تایید می‌کنم، البته این گزارش‌ها محرمانه است و آژانس باید ملاحظات را رعایت کند. از حریم خصوصی

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی درباره انتشار گزارش محرمانه آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره غنی سازی در آبشار سوم سانتریفیوژهای جدید نطنز گفت: من این مشکل را تایید می کنم. البته این گزارش‌ها محرمانه هستند و آژانس باید ملاحظات محرمانگی را رعایت کند، البته این گزارش‌های محرمانه هر بار در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

وی افزود: از آنجایی که ایران عضو رسمی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و متعهد به معاهدات است، تمامی فعالیت‌های هسته‌ای زیر نظر آژانس انجام می‌شود، بنابراین ما به طور رسمی به آژانس از قصد، طراحی، زمان اجرا و عمل.

رئیس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: گزارش هایی که آژانس در این دو سه روز منتشر کرده، ناشی از اقدامات رسمی و ظاهری سازمان انرژی اتمی است. این اقدامات مطابق با اجرای قانون اقدامات راهبردی و کاهش در چارچوب برجام انجام شد.

انتهای پیام/4129/

انتهای پیام/

  ترکیب استقلال برای دیدار با هواداران - تفکری مدرن - مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید