عیسی به پرسپولیس و جان پیام داد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تفکر نوین، عیسی القطر آخرین دیدار سوپرجام کشور موفق به زدن تک گل ارزشمند و پیروزی پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز شد. حالا که تمرینات پرسپولیس تعطیل و در اعتصاب است، خبر می رسد که انتشار عکس هایی از سرعت و تمرینات بدنی عیسی القطر در یک زمین تمرین ناشناخته واکنش های زیادی را در پی داشته است. دو هفته پیش تیم پزشکی پرسپولیس اعلام کرد که مصدومیت او «پارگی رباط صلیبی» است و شش ماه از میادین دور خواهد بود.

در یکی از این ویدئوها مهاجم جنوبی سرخپوشان استارت های سریعی را بین دو تیر انجام می دهد و با لمس تیرک دروازه حرکت بعدی را انجام می دهد. این ویدئو در دزفول زیر نظر روزبه جوا عطا، بدنساز شخصی وی ساخته شده است و او درباره مسائل مصدومیت عیسی توضیح می دهد: رباط صلیبی آل کثیر پارگی ندارد و مصدومیت او از ناحیه رباط صلیبی است!

آل کثیر هنوز از لیست پرسپولیس خارج نشده و پرسپولیس این فرصت را دارد تا در روز 14 بهمن که تکلیف او مشخص می شود، درباره این بازیکن تصمیم گیری کند. دیدار رفت سوپرجام بین تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس روز دوشنبه 18 بهمن ماه ساعت 16 در شهر سیرجان برگزار می شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257634

  رئیس: وزارت صمت مقوله های پنهان واردات بی رویه را کاهش دهد - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید