عکس | چهره این مدلینگ زیبا نابود شد – یک فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، یکی از محصولاتی که مدل های زن در تبلیغ آن بسیار فعال هستند، لوازم آرایشی زیبایی هستند که به راحتی ادعا می کنند.زیبایی پوستشان من باید از این محصولات استفاده کنم اگر این همیشه درست نیست و ممکن است هرگز از محصولی استفاده نکرده باشند.

در این قسمت با ما همراه باشید تا داستان یکی از این مدل ها را بخوانیم، مدلی که رازهای زیبایی و مراقبت از پوستش همچنان جزو جست و جوهای اصلی کاربران گوگل است.

ماریاما دایلو 25 ساله که چند سالی است یکی از مدل های معروف کشورش بوده است، سه سال پیش با مشکل بزرگی در زندگی خود مواجه شد. ماجرا از آنجا شروع شد که او در ژانویه 2018 به دلیل سفر به منهتن دسترسی به محصولات مراقبت از پوست معمولی خود را قطع کرد. در عوض، او تصمیم گرفت از یک برند سوئیسی استفاده کند که ظاهراً آن را تبلیغ کرده بود و قابل اعتماد می دانست.

استفاده از این محصولات روی پوست صورت به تدریج باعث ایجاد آکنه شدید می شود. پس از مشاهده این مشکلات پوستی با شرکت سازنده این محصول تماس گرفت و مشکل را با آنها در میان گذاشت و محصولات را برای آنها ارسال کرد تا مشکل را حل کنند اما محصولات زیر وضعیت را بدتر کرده و صورتش پر از آکنه شده بود. و زخم ها بزرگ شدند.

ماریاما دیگر نتوانست به حرفه قبلی خود ادامه دهد. او از خانواده و دوستان دور بود. آنها به همراه وکیل وی به طور فعال شکایت علیه این برند را پیگیری کردند.

  به ریاست سازمان تحقیقات علمی و صنعتی ایران منصوب شد

عکس |  چهره این مدل زیبا از بین رفت

او اکنون برای حل این مشکل جدی به چندین متخصص زیبایی مراجعه می کند که البته همانطور که از عکس این قسمت می بینید، داروها هنوز نتوانسته اند این مشکل را به طور کامل حل کنند.

انجام روش هایی مانند لایه برداری شیمیایی می تواند روند بهبود را تسریع کند، اما مطمئناً بسیار گران هستند و او همچنین به دنبال پرداخت هزینه درمان خود از یک برند سوئیسی است.

او با این شکایت به سایر افراد نیز اطلاع می دهد که حتی اگر روزی این برند توسط او یا مدل دیگری تبلیغ شده باشد از این برند استفاده نکنند.

او اکنون می‌داند که دانستن کیفیت محصولی که به عنوان یک مدل تبلیغ می‌کند چقدر مهم است، و با انتشار نام محصولی که زمانی تبلیغ کرده و به دیگران پیشنهاد می‌کند از آن استفاده کنند، برای همه دنبال‌کنندگان در صفحه شخصی‌اش اهمیت دارد. همه محصول را فقط با تکیه بر مدلینگ تبلیغاتی بخرید و از هر محصول آرایشی فقط با تایید متخصص پوست استفاده کنید.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246586

دیدگاهتان را بنویسید