عکس | وضعیت لژیونر پرحاشیه پس از انتشار فایل صوتی جنجالی – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر از دیدارهای هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر، تیم الاهلی به مصاف قطر رفت و در نهایت موفق شد با یک گل حریف خود را شکست دهد. سبزپوشان که در این دیدار با بازکردن دروازه حریف تحت فشار قرار گرفته بودند، با کمک محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع ملی پوش ایرانی خود توانستند دروازه خود را بسته نگه دارند و در نهایت با یک گل به پیروزی رسیدند.

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع الاهلی که در ماه های اخیر یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی ایران بوده است، پس از پیوستن به الاهلی موفق شد بازی خوبی برای این تیم ارائه دهد. او پس از چند هفته ناکامی برای الاهلی، پیش از این در دو بازی قبلی با پاس گل خود دو گل به ثمر رسانده که منجر به پیروزی تیمش شد و در آخرین دیدار در پست خود خوش درخشید و دروازه را بست و در نهایت پیروزی الدوم برای سه تیم اهلی این هفته گذشته بود.
[KananizadegankoytoepodnatiskporadisporenaudiofayliepublikuvananovinazavazmozhnotomuotstranyavaneuspyadaprodalzhidablestivligatanaKataridabadevklyuchenvsedmichniyaotbornaStarLeaguenezavisimoottezimarzhove[کنعانیزادگانکهبهخاطرفایلصوتیجنجالیتحتفشاراستوازمحرومیتاحتمالیاونیزخبرهاییمنتشرشدهاستبدونتوجهبهاینحواشیتوانستبهدرخششدرلیگقطرادامهدهدودرتیمهفتهلیگستارگانقرارگیرد[КананизадеганкойтоеподнатискпорадиспоренаудиофайлиепубликуванановиназавъзможнотомуотстраняванеуспядапродължидаблестивлигатанаКатаридабъдевключенвседмичнияотборнаStarLeagueнезависимооттезимаржове[کنعانیزادگان کهبهخاطر فایلصوتی جنجالیتحتفشاراستوازمحرومیتاحتمالیاونیزخبر‌هاییمنتشرشدهاستبدونتوجهبهاینحواشیتوانستبهدرخششدرلیگقطرادامهدهدودرتیمهفتهلیگستارگانقرارگیرد

فقط خبر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1242374

  واکنش رضا فیاضی به شب یلدا - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید