عکس | همزاد تتلو فاش شد + بیوگرافی – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، امیر تتلو خواننده محبوب جوانان است. حاشیه های امیر تتلو بسیار زیاد است. امیر تتلو خواننده زیرزمینی ایران بود امیر تتلو از هر فرصتی برای توهین به اقشار مختلف استفاده می کرد. امیر تتلو از ایران مهاجرت کرد.سبات فقط خبر

این مدل 26 ساله و هنرمند خالکوبی با اینکه خالکوبی های زیادی روی بدن خود دارد، امیدوار است همچنان بر تعداد آنها بیفزاید. سارا که اهل تگزاس است و حتی صورت خالکوبی دارد، بینی خود را جراحی کرد و لب، گردن و بینی او را سوراخ کردند.

یکی از جلسات خالکوبی او مشکل ایجاد کرد و خالکوبی اسکلرال او را نابینا کرد. او گفت: «تتو هنرمندی که چشم من را خالکوبی کرد، نمک کافی در چشمم نریزید. من یک توده جوهر در چشمم و یک ذره نمکی داشتم که چشمانم را کور کرد.

این اقدام ناشیانه که با شکست همراه بود چیزی از علاقه او به خالکوبی کم نکرد و اخیراً خالکوبی های جدیدی روی صورت خود دارد.

سارا می گوید از بین تمام خالکوبی هایش، خالکوبی روی صورتش را بیشتر دوست دارد و می افزاید: حرف R روی صورت من حرف اول کلمه اسپانیایی روتا به معنای شکسته است. «در صورتم کلمه «خود» را هم دارم که به معنای «خود کفا» است.

او درباره علاقه اش به خالکوبی صورت می گوید: «من همه آنها را دوست دارم، اما اگر قرار باشد فقط یکی را انتخاب کنم، خالکوبی روی چانه ام را انتخاب می کنم. “این مردانه است، اما من ویژگی های مردانه را دوست دارم، بنابراین برای من عالی است.”

  تاثیر استثنایی عصاره گلبرگ و پرچم ارگانیک زعفران بر سلول های سرطانی - تفکر مدرن

او می گوید که دوست دارد روی صورتش خالکوبی کند و خیلی به دردش نمی خورد. وی گفت: برخی از قسمت های صورت بیشتر درد می کند، اما اغلب درد چندانی ندارد. حدود 2 هفته طول می کشد تا بهبود یابد.

امیر تتلو از سارا دیوونه تره!

البته این افراد عجیب و غریب و کمی دیوانه تنها در خارج از کشور نیستند، بلکه افرادی را هم داریم که عاشق خالکوبی هستند. شاخص ترین این افراد امیر تتلو است.

البته امیر تتلو نظرات عجیبی در مورد خالکوبی دارد، او خالکوبی و درد آن را مقدس می داند و لازم می داند که همه والدین فرزندان از سنین پایین با خالکوبی آشنا شوند.

درد ناشی از سوزن خالکوبی برای ندیدن مردم!!!

در واقع امیر تتلو خود را بهتر از افراد دیگر می داند زیرا تاتو دارد و درد سوزن خالکوبی را تحمل می کند. به نظر می رسد این نوع خودخواهی اغراق آمیز نیاز به مشاوره و درمان دارد!

تتلو گفت که از خالکوبی روی بدنش رنج می برد. برخی از دوستان به من می گویند که خالکوبی ضرری ندارد زیرا شما به آن عادت کرده اید. اما واقعاً مثل نوشتن درد از هر طرف نیست، درد است. و این یعنی چیزی که نمی توانید به آن عادت کنید!! هر دفعه درد داره هر دفعه بیشتر از دفعه قبل اونقدر درد میکنه که همه به من فکر میکنن و کم کم دلم میخواد اونقدر درد کنه که دیگه نتونم آدما رو ببینم!

در واقع تتلو خالکوبی بدن را نوعی عبادت نامید! خالکوبی نوعی ریاضی است، نوعی عبادت که تحمل درد را افزایش می دهد و انسان را قوی می کند. صبر، خالکوبی یک انسان را به یک اثر هنری تبدیل می کند. و در واقع رنگ و طرح جدیدی را در نتیجه انرژی و انگیزه جدید مردم اضافه می کند.»

  سلیقه برخی مسئولان یکی از دلایل اجرایی نشدن قانون هوای پاک است

تتلو اخیرا در یوتیوب لایو اعلام کرد که سه تاتوکار همزمان در رم خالکوبی خواهند کرد! دردناک ترین قسمت های بدن! پشت پایت! کنار هم و صلیب!

من می دانم که بدن من می تواند واکنش نشان دهد! حتی احتمال تشنج هم هست! اما من می خواهم این کار را انجام دهم! زیرا آنچه را که نکشتی، تو را تقویت می کند! من ویترین شما هستم و باید تا جایی که می توانم قوی باشم!

میدونم دردناک و خطرناکه! نیازی به یادآوری و دادن انرژی منفی نیست! خواهش من این است که فقط انرژی مثبت بدهیم و مانع کار نشویم!

امیر تتلو عجیب است و البته غرابت تتلو به چهره او محدود نمی شود، بلکه این خواننده محبوب رفتارهای عجیبی نیز دارد.

تتلو که با دختران زیادی در اینستاگرام رابطه داشته و گهگاه در ترکیه با آنها معاشقه می کند، در ویدئویی که اخیرا منتشر کرده است، به جای لاک زدن به دوست دخترش، لاک زدن به ناخن هایش و خودنمایی.

علاوه بر خالکوبی، تتلو عاشق لاک ناخن است!

تتلو معتقد است که لاک ناخن افزودنی به خالکوبی است که ارزش رنگ بدن را افزایش می دهد و این موضوع برای تتلو مهم است. تتلو می گوید: “لاک ناخن، مانند هر چیز دیگری در طبیعت، می تواند هم خوب باشد و هم بد! لاک ناخن، اما سریع آن را تمیز کنید و بگذارید زمان به ناخن های شما برسد.”

او همچنین می خواهد آن را بیشتر جلا دهد. “من فقط می خواهم خالکوبی های روی دستانم را درست کنم و رنگ پرچم را روی هر انگشتم بگذارم. پس زمینه و لاک ناخن روی هر انگشت.”

  این شرکت بحرینی به زودی مالک میلان خواهد شد

البته تتلو لاک هایش را دوست دارد، اما هرکس نیوفیس برایش بیاورد لاک می دهد. جالب اینجاست که او حتی نمی‌خواهد لاک‌های مورد علاقه‌اش را تقدیم کند!

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257525

دیدگاهتان را بنویسید