عکس | اعتیاد عجیب این دختر 16 ساله به جراحی زیبایی چهره او را به امروز رسانده است – یک تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، یک دختر 16 ساله در چین که به عنوان جوان ترین فرد معتاد به جراحی پلاستیک شناخته می شود، گفت که در سه سال گذشته 100 بار تحت عمل جراحی قرار گرفته است تا چهره اش شبیه به یک دوست شود. در حال تغییر است.

ژو چونگ این دختر چینی که عکس هایش را در این قسمت مشاهده می کنید با بیش از 300000 فالوور شغل آنلاین خود را به دلیل جراحی پلاستیک انجام داده است، جراحی که باعث شده صورتش کاملا از فرم خارج شود. . جالب است بدانید که تمام این عمل ها سه سال است که انجام شده است. این جراحی‌ها او را بسیار جوان‌تر نشان دادند. البته او به دلیل اعتیادش به جراحی پلاستیک عوارض زیادی از جمله از دست دادن حافظه و زخم های دائمی را تجربه کرده است، اما باز هم تسلیم نشده و همچنان به چهره محبوبش دست می یابد.

ژو همیشه به فالوورهای آنلاینش می گوید که خیلی زشت بود، چشمانش خیلی کوچک و بینی اش خیلی بزرگ بود و همکلاسی هایش مدام چهره او را مسخره می کردند یا حتی با او که در حال و هوای بودند شوخی می کردند. به قدری تحت تأثیر قرار گرفت که با دنیای جراحی زیبایی آشنا شد و برای اولین بار در سن 13 سالگی از خانواده خود خواست تا هزینه جراحی پلک را که معمولاً در بین زنان آسیایی رایج است، بپردازند. اطرافیان سعی کردند او را از این کار منصرف کنند زیرا می گفتند این عملیات ها برای سن او زود است، اما او اصرار داشت که این کار را انجام دهد و تسلیم نشد.

  دلایل کاهش ازدواج چیست؟

خود دختر می گوید که از اولین جراحی زیبایی لذت بسیار عجیبی داشته است، بنابراین تصمیم گرفتم جراحی های بعدی زیبایی صورت را امتحان کنم و اکنون در سه سال گذشته تقریباً 100 عمل زیبایی از جمله جراحی انجام شده است. جراحی بینی، رینوپلاستی غضروف گوش، جراحی چشم باربی، کاشت سینه، لیپوساکشن و غیره انجام داده است.

او بیش از 120000 دلار برای این عملیات خرج کرد که همه آن را خانواده اش از درآمد شرکت بزرگی که دارند پرداخت کردند. البته خانواده با رفتار او مخالف هستند اما معمولا تسلیم او می شوند.

او اخیرا در مصاحبه ای گفته است: «هرگز نمی توانم فکر کنم که روزی جراحی پلاستیک مورد علاقه ام را انجام نخواهم داد، حتی اگر چیزی نخورم یا ننوشم، اما بدون جراحی پلاستیک زندگی نخواهم کرد. من هیچ وقت از درد جراحی زیبایی خسته نمی شوم و از آن نمی ترسم، اما از زشت بودن می ترسم.

عکس |  اعتیاد عجیب این دختر 16 ساله به جراحی های زیبایی چهره او را به امروز رسانده است.

انتهای پیام/*

(2 بار بازدید شده، امروز 2 بازدید)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246606

دیدگاهتان را بنویسید