عکس | اشتباه شگفت انگیز سفیر ایران در انگلیس در تبریک به تیم ملی + توضیحات آقای یاقوت کبود – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، محسن بهاروند سفیر ایران در انگلیس در یکی از پست های اینستاگرامی تیم ملی ایران در یک مسابقه دیگر به اشتباه از عکس های بازیکنان عراقی برای صعود به جام جهانی استفاده کرد.

جالب اینجاست که در این عکس بازیکنان عراقی پرچم کشورشان را در دست داشتند و مشخص است که به انتشار این نشریه توجه کافی نشده است.

در همین رابطه یادداشتی از این دیپلمات با عنوان «داستان خنده دار من و عکس تیم ملی» منتشر شده است که در ادامه می خوانید:

مدت زیادی است که مسابقات تیم ملی را دنبال می کنم اما چند سالی است که به دلیل مشغله زیاد آنها را از نزدیک دنبال نمی کنم و ظاهر بازیکنان را به خوبی نمی شناسم. وقتی تیم ملی دیروز به جام جهانی صعود کرد خوشحال شدم. چند تا عکس از تیم ملی از اینترنت دانلود کردم. بعد از چند ساعت مذاکره می خواستم به سادگی از پیروزی تیم ملی ابراز خوشحالی کنم. این چند روزه چی پنهان میکنی که چشم چپم کمی تار شده. اشتباه من عکس تیم ملی عراق را به جای عکس تیم ملی خودمان گذاشتم.

عکس |  اشتباه شگفت انگیز سفیر ایران در انگلیس برای تبریک به تیم ملی ایران + توضیحات آقای سفیر

بعد از چند لحظه متوجه شدم و اصلاحش کردم. فکر می کنم در چند لحظه یکی از همکارانم از این اشتباه من اسکرین شات گرفت و با نیت خیر یا غیر آن برای دیگران فرستاد. ناگهان در عرض چند ساعت صدها پیام از همکارانم دریافت کردم که سفیر را به بی سوادی، حماقت، خیانت، جهل، نادانی و هزاران جمله، توهین، تحقیر، برچسب و انگ مزین می کردند.

  وضعیت بحرانی گائدی و نورالهی در تیم امارات - اندیشه معاصر

من ممکن است برخی یا همه این ویژگی ها را داشته باشم، اما دلیل ارسال عکس اشتباه حداقل نیست. هر کسی می تواند متن یا تصویر اشتباه را برای لحظه ای پست کند. البته این تاثیرات دیگری هم دارد و این یعنی در هر دقیقه چند ساعت دنبال کننده بیشتر به اینستاگرام من اضافه می شود.

یکی دیگر از تأثیرات مثبت، درک بهتر وضعیت افرادی بود که به ناحق توسط ما یا دیگران محکوم شده اند. خدا عاقبت همه را عاقبت بخیر کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257865

دیدگاهتان را بنویسید