عمران خان: توطئه من برای کشتن هنوز در دستور کار است

1064425 فقط خبر

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آنا، عمران خان، نخست وزیر مخلوع پاکستان گفت که تهدید جان او در داخل و خارج همچنان ادامه دارد و وی ویدئویی را تهیه کرده است که اسامی همه توطئه گران را ضبط کرده است.

عمران خان در سخنرانی با هزاران نفر از هواداران در شهر سیالکوت در شرق پنجاب، به قول خودش نهادهای قدرتمند پاکستانی را به نادیده گرفتن فساد در کشور و سکوت در برابر توطئه خارجی متهم کرد.

وی گفت: طرح کشتن وی همچنان در دستور کار توطئه گران قرار دارد و این تهدید علیه وی همچنان در داخل و خارج از پاکستان وجود دارد.

عمران خان افزود: وی ویدئویی را ضبط کرده و در مکانی امن قرار داده و هر بار که جانش به خطر می افتد یا کشته می شود، این ویدئو همچنین اسامی و القاب تمامی افراد دخیل در توطئه خارجی و سرنگونی حکومت او را منتشر می کند. ” آشکار خواهد شد.

نخست وزیر برکنار شده پاکستان گفت: «این ربطی به سیاست ندارد، اما حوادث کنونی یک خیزش مردمی است و ما این قیام را به انقلاب تبدیل خواهیم کرد».

او به شدت از نهادهای حسابرسی پاکستان از جمله قوه قضاییه انتقاد کرد و دولت فعلی از جمله نخست وزیر و پسرش، رئیس وزیر پنجاب را به اختلاس و خیانت متهم کرد.

عمران خان به هوادارانش گفت که باید آماده باشند و هر وقت اعلام شود مثل دریای مردم به اسلام آباد خواهیم رفت.

عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان ماه گذشته پس از رای عدم اعتماد در پارلمان و تشکیل دولت جدید پاکستان برکنار شد.

  از جمله ردیف بودجه برای رتبه بندی در جدول 9 - اندیشه معاصر

او خواستار برگزاری انتخابات فوری در پاکستان شد و هشدار داد که اگر دولت فعلی به درخواست او پاسخ ندهد، تظاهرات میلیونی در اسلام آباد برگزار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید