علیرضا علیپور: امیر عابدزاده الگوی من است و با او در ارتباط هستم – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، امیر عابدزاده پس از درخشش در لیگ برتر پرتغال با وجود اینکه پیشنهادات خوبی دارد تصمیم گرفت راهی لالیگا 2 و تیم پونفرادینا شود. در آن زمان بسیاری از او به دلیل موافقت برای پیوستن به تیمی ناشناخته در دسته دوم اسپانیا انتقاد می کردند، اما او که از کودکی شیفته بازی در لالیگا بود و بارها از رویای بازی در تیمی مانند رئال مادرید صحبت می کرد، می دانست. چه باید کرد

ستاره تیم ملی ایران در لالیگا 2 مانند پرتغال درخشید و یکی از سه دروازه بان برتر قهرمانی شد تا خیلی زودتر از آنچه فکر می کرد به لالیگا نزدیک شود. حالا تیم دوم جدول لالیگا یعنی سویا به دنبال جذب اوست اما …

مهم ترین اتفاق، شماره یک آبی عقاب آسیا در تیم ملی ایران است. امیررضا فرزند احمدرضا در این راه سختی های زیادی را متحمل شده و سال ها دور از خانواده زندگی کرده تا به این نقطه رسیده است. حالا دیگر جوانان ایرانی می خواهند راه او را ادامه دهند. یکی از این دروازه بان ها «علیرضا علیپور» دروازه بان جوان تیم «پرتغال» است. او بهترین دروازه بان نیمه اول لیگ دسته سوم پرتغال بود و بارها به این تیم راه یافت.

علیپور در این باره می گوید: الگوی من در فوتبال امیر عابدزاده است که نه تنها الگوست، بلکه با هم در ارتباط هستیم. دوست دارم تا عابدزاده هم همین مسیر را طی کنم، بنابراین در اروپا برای رسیدن به هدفم سختی می کشم. در حال حاضر از لیگ برتر ایران هم پیشنهاد دارم اما اصلاً به آن فکر نمی کنم، چون اهداف بزرگ تری را در نظر گرفته ام. از این پس از لیگ های دسته اول پرتغال و بلژیک پیشنهاد دارم و خدای نکرده در پایان فصل تصمیم درستی بگیرم.

  در لیگ والیبال بانوان استعداد داشتیم / استفاده از تایید تصویری چیز خوبی است - اندیشه معاصر

باید بگویم؛ لیگ پرتغال به لطف درخشش و موفقیت مهدی طارمی و امیر عابدزاده به کعبه آرزوی بسیاری از فوتبالیست های ایرانی تبدیل شده است و اکثر بازیکنان کشورمان دوست دارند این مصیبت را تجربه کنند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263600

دیدگاهتان را بنویسید