علما برای مستاجران اشک ریخته اند

محمد تقی نکدلی در یادداشتی گفت: شب گذشته جلسه ای درباره قیمت اجاره بها و وضعیت مستاجران تشکیل شد. از رئیس جمهور می خواهم نتیجه را فوراً اعلام کند و به دست مستاجران برسد.» دانشمندان اشک ریخته اند، اقدامات احتیاطی را انجام دهید.

نماینده مجلس: علما برای مستاجران اشک ریخته اند

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش بی دلیل اجاره بها گفت: علما برای مستاجران اشک ریخته اند بنابراین رئیس جمهور باید وارد عمل شود.

بر اساس گزارش ها اعتدالحجت الاسلام محمدتقی نقدعلی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در یادداشتی گفت: شب گذشته جلسه ای در خصوص قیمت اجاره بها و وضعیت مستاجران تشکیل شد، از رئیس جمهور تقاضا دارم نتیجه را سریعا اعلام و به دست مستاجران برسانند. دانشمندان اشک ریخته اند، اقدامات احتیاطی را انجام دهید.

نماینده خمینی شهر ادامه داد: مصوبه سران قوا مبنی بر افزایش حداکثری اجاره بها بین 15 تا 20 درصد اجرا نمی شود و مالکان نیز از این مصوبه تبعیت نمی کنند. از سوی دیگر، تصویب افزایش حداکثر 20 درصدی اجاره بها همچنان پابرجاست. آقای رئیس‌جمهور، مستاجرینی را که برای گذراندن این مرحله از دموکراسی‌سازی یارانه تلاش می‌کنند، خطاب کنید.

  گل محمدی همه را شوکه کرد/ یحیی در آستانه جدایی از پرسپولیس - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید