علائم مهمی که پس از بیماری عروق کرونر قلب برای آنها باید با پزشک مشورت کنیم – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دکتر حسین کرمانپور با اشاره به اینکه برای مراجعه به بیمارستان دیر شده است، گفت: اگر افراد مبتلا به تب کرونری بالای 38.5 تب داشته باشند، مهمترین علت آن تب است. با استفاده از داروها و اسکراب ها کمی کاهش می یابد، اما دوباره به سرعت افزایش می یابد که به آن تب تقلبی می گویند. آنها باید مراقب علائم خود باشند. بیشتر دریافت کنید.

وی میزان اکسیژن خون آنها را یکی دیگر از عوامل مهم در بررسی وضعیت بیماران عنوان کرد و ادامه داد: میزان اکسیژن خون طبیعی 94 درصد و بیشتر است. اگر فردی اکسیژن خون را به صورت دوره ای مثلاً هر ساعت اندازه گیری کند و تمایل به کاهش درصد اکسیژن خون خود داشته باشد، به این معنی است که بیمار باید برای ادامه درمان به مراکز درمانی مراجعه کند تا معاینه بیشتر شود.

وی ادامه داد: از طرفی تعداد تنفس در دقیقه هر بیمار حائز اهمیت است. الگوهای تنفس طبیعی برای کودکان 5 تا 11 ساله 20 تا 30 ضربه در دقیقه است. در بزرگسالان حالت طبیعی 12 تا 18 نفس در دقیقه است اما تا 26 نفس در دقیقه طبیعی است اما در صورت افزایش این تعداد باید به پزشک مراجعه کنند.

کرمانپور گفت: ضربان قلب نیز یکی از علائمی است که می تواند نگران کننده باشد. کسانی که مضطرب نیستند و 70 تا 90 ضربه در دقیقه برای افراد عادی طبیعی است. اگر این عدد از 100 گذشت و ثابت ماند و کم نشد، باید به پزشک مراجعه کنند.

  بیست و هفتمین المپیاد علمی دانش آموزی برگزار می شود

وی با بیان اینکه برخی از مبتلایان به بیماری عروق کرونر قلب دچار اسهال و استفراغ می شوند، گفت: بیماران مبتلا به اسهال شدید که با دارو کنترل نمی شوند، به دلیل کم آبی بدن بیشتر در معرض ابتلا به بیماری های بعدی عروق کرونر هستند و باید سریعا به پزشک مراجعه کنند. بازدید کنید.

وی ضعف، بی حالی و خواب آلودگی غیرمعمول را یکی دیگر از عوامل مهم در مراجعه به پزشک دانست و گفت: اگر زندگی عادی فرد مختل شده و دچار ضعف، بی حالی و تعریق شدید است و تمایل به خواب زیاد دارد، باید به پزشک مراجعه کند. قلب، ریه ها یا سطح اکسیژن خون شما ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد. با ذکر دقیق علائم و درمان به موقع، فرد طی پنج روز بهبود می یابد.

کرمانپور در پایان تاکید کرد: با سویه آمیکرون انتظار داریم علائم بیمار پس از پنج روز کاهش یابد، در صورت عدم رعایت این فرمول و عدم بهبودی در طول زمان، فرد باید به پزشک مراجعه کند. زیرا ممکن است به بیماری های دیگری مانند ذات الریه، ذات الریه، سل و غیره مبتلا شوند. در طول بیماری عروق کرونر قلب که نیاز به بررسی بیشتر دارد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262416

دیدگاهتان را بنویسید