عقد قرارداد تاسیس پردیس علم و فناوری در خوزستان

1067902 فقط خبر

علی افروس در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از اهواز، از انعقاد قرارداد برای راه اندازی پردیس علم و فناوری خوزستان خبر داد و گفت: پارک علم و فناوری خوزستان نیز همکاری و توافقنامه مشارکت

وی افزود: این قرارداد به منظور توسعه اکوسیستم فناورانه، نوآوری و کارآفرینی و گسترش فضای کسب و کار افراد مبتنی بر دانش در استان در ساختمان سابق واحد علوم و تحقیقات خوزستان با زیربنای 4700 متر مربع در فرودگاهی برای طراحی و تجهیز فضای کسب و کار.» شرکت‌های دانش‌بنیان بالغ به‌ویژه شرکت‌های انرژی (نفت، گاز و پتروشیمی) برای تحقق شعار امسال در محوطه این پردیس مستقر شوند.


بیشتر بخوانید:

تمرکز آموزش و پژوهش بر آموزش مهارت ها و تحقیقات کاربردی


دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی برگرفته از رویکرد اقتصادی است. دانش وی برشمرد و افزود: این دانشگاه با برخورداری از فرصت های فراوان در زمینه تولیدات علمی و فناوری و اساتید و کارکنان توانمند، تمام ظرفیت علمی، دانش و مجموعه ای از آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز را برای این منظور به کار گرفته است. متشکل از افراد نخبه.”، خلاق، مبتکر و کارآفرین از شما دعوت می کند در این سفر شرکت کنید تا کشور را در خودکفایی و دستیابی به یک اقتصاد درون زا و مقاومتی یاری کنید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز با تشکر از نظر و رویکرد رئیس پارک علم و فناوری خوزستان برای ورود به این حرکت موثر در استان، این قرارداد نمونه را نمونه ای خلاقانه و ابتکاری دانست و گفت: این الگوی همکاری و مشارکت می تواند در اولویت کشور قرار گیرد.» و برای حرکت جهادی در تحقق منویات مقام معظم رهبری مؤثر باشد.

  این گزینه واقعی خرید یحیی / حامد لک در راه عصیان - تفکر مدرن است

افروس گفت: مهم ترین چالش در جذب صاحبان ایده های خلاقانه و نوآورانه، فراهم آوردن زمینه و امکانات لازم برای کار است که نکات کلیدی را از مرکز استان و مرکز صنعتی اهواز در اختیار آنها قرار دهد.

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید