عطایی: هدایت بازیکن را دوست ندارم/ صابر کاظمی را به «تیم ب» فرستادم.

998187 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال در گفت و گوی تلویزیونی در خصوص نتایج تیم ملی در لیگ ملت ها و انتظارات مردم از این تیم، اظهار داشت: تیم ملی والیبال در سال 2018 در لیگ ملت ها چه نتایجی را کسب کرد. همه کارهای ما کوتاه مدت است و معمولا جامعه ای هستیم که سریع پاسخ می دهیم. سرمربی فرانسه 9 سال سرمربی این تیم بود و از سال ششم به بعد نتیجه گرفت. ورزش فرآیندی است که زمان می برد و نیاز به زمان دارد. شما نمی توانید یک شبه بازیکن بسازید.

وی ادامه داد: در گذشته به بازیکنان جوان فرصت رشد و جایگزینی نمی دادیم و همیشه فقط یک نمایش بود. بنابراین فدراسیون راه حل درستی را اتخاذ کرد و عملکرد قابل قبولی داشت. من زیاد وارد فضای مجازی نمی شوم، اما همکارانم در مورد انتقاد و نگرش بحث هایی را مطرح کرده اند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: طبیعی است تیمی که برای اولین بار وارد لیگ ملت ها می شود چنین نتیجه ای کسب کند، اما تغییر نسل یک فرآیند است. قبلاً به این بازیکنان فرصت داده نمی شد و حالا که به آنها فرصت دادیم انتقاداتی وجود داشت، اما در سال های متوالی حضور در لیگ ملت ها باید اکنون 30 بازیکن درجه یک والیبال داشته باشیم. سطح جهانی

وی در پاسخ به این سوال که اگر می توانستی به گذشته برگردی، توماسو توتولو را از کادر فنی حذف می کردی؟ وی گفت: نتیجه‌گیری من این بود که او به خوبی توجیه نشد که چرا به تیم ملی ایران آمد. گفتم شما اهل عمل هستید اما طرز فکرش فرق می کرد. بعد به این نتیجه رسیدیم که نمی تواند در مسیری که ما تعیین کرده ایم حرکت کند. از آنالیز تیم بسیار خوشحالم و تأثیر آن بر عملکرد تیم کاملاً مشخص است.

  مکرون خواستار بازگشت نفت ایران به بازار جهانی شده است

عطایی درباره نقش کاپیتان میلاد آبادی پور در تیم ملی گفت: نقش او فوق العاده بود و یکی از بازیکنان خوب ماست. یکی از سال هایی که او خوب بازی کرد همین سال بود. او در طول بازی نیز عملکرد خوبی داشت.

وی با اشاره به استفاده از مربی بدنساز لهستانی خاطرنشان کرد: در ایران بدنساز با این تجربه نداشتیم. شاید اگر یک تورنمنت 15 روزه داشتیم مشکلی نبود، اما برای این تورنمنت تایید می کنم که انتخاب ما خوب بود.

سرمربی تیم ملی درباره پایان همکاری با امیر خوش خبر به عنوان سرپرست این تیم گفت: ارتباط خوبی با خوش خبر داشتیم اما مدل مدیریتی من متفاوت بود. وقتی در این سطح تفاوت مدیریتی داریم، تفکر دوگانه می شود. باز هم یک مسئله شخصی نبود.

وی درباره تقابل با بازیکنان و بازی نکردن به صابر کاظمی گفت: موافق این نیستم که بازیکن در کارهایی که به او مربوط نمی شود دخالت کند. صابر وضعیت خوبی نداشت و نتوانست تمرینات خود را ادامه دهد. او را به ایران فرستادیم تا با تیم (ب) فرم خود را حفظ کند.

عطایی در پاسخ به این سوال که شرایط تیم برای مسابقات آینده چگونه است؟ وی گفت: سعی کردیم نگرش را که داشتیم اجرا کنیم. نژادهای مختلف برای ما معانی مختلفی دارند. در همه جای دنیا استراتژی خود را برای المپیک تعیین می کنند و برنامه ما سرمایه گذاری روی بازیکنانی است که در المپیک بازی می کنند. بازیکنانی را دعوت کرده ایم که تجربه کیفی دارند.

وی در خصوص دعوت مجدد سیدمحمد موسوی گفت: با او تماس گرفتم و گفتم تو را برای مسابقات انتخابی می خواهم. من دوست ندارم بازی های فرسایشی این بازیکن کلاس جهانی را آزار دهد. نمی خواهم این بازیکن در مسابقات آسیایی و مسابقات مشابه بازی کند.

  اتفاق عجیب در لیگ قهرمانان اروپا/ رابطه بازیکن با سیگار! - اندیشه معاصر

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که کاپیتان تیم ملی در مسابقات جهانی کیست؟ وی گفت: این موضوع نیاز به بررسی دارد چرا که در همه مسابقات موسوی را نداریم و به همین دلیل تغییر چندباره کاپیتان سخت است.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید