عطایی: فشار زیادی را مقابل ایتالیا تحمل کردیم/ بازیکنان عملکرد خوبی داشتند

1086243 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بهروز عطایی درباره شکست 3 بر یک ایران مقابل ایتالیا در لیگ ملت های 2022 گفت: رقابت سختی بود. ایتالیا با تمام قوا به میدان آمد و بسیار خوب بازی کرد. تیم ایران به جز استقبال در سایر بخش ها تفاوت چندانی با حریف نداشت. دریافت انرژی زیادی از ما در زمین می گرفت و نمی توانستیم کارهای دیگری مانند حمله را به خوبی انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: در مجموع بازی بدی نبود. ما فشار زیادی را تحمل کردیم و بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. امیدوارم در بازی بعدی تیم عملکرد بهتری داشته باشد.

عطایی با تاکید بر اینکه تیم ملی ایران در دیدار مقابل اسلوونی تلاش می کند بهتر بازی کند، گفت: تیم اسلوونی کیفیت بالایی دارد و صربستان را شکست داد. امیدوارم بازی خوبی مقابل این تیم انجام دهیم.

سومین روز از هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال 2022 امروز (پنجشنبه 25 تیرماه) با برگزاری 6 دیدار در دو شهر اوزاکای ژاپن برای گروه پنجم و گدانسک لهستان برای گروه ششم پیگیری می شود.

تیم های ایران و ایتالیا از گروه ششم این رقابت ها در شهر گدانسک به مصاف هم رفتند که شاگردان بهروز عطایی با نتیجه 3 بر یک مغلوب ایتالیا شدند.

والیبالیست های ایران در یازدهمین بازی خود در لیگ ملت ها فردا جمعه 26 تیرماه از ساعت 19:30 به مصاف اسلوونی می روند.

انتهای پیام/

  شرایط جدید اعزام سربازی در 1400+ جزئیات - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید