عطایی: اگر مقابل صربستان پیروز شویم، پیش می رویم

1021245 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی تیم ایران مقابل اسلوونی گفت: خدا را شکر. بازی خوبی بود و بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. ما موفق شدیم در این بازی که برای ما مرگ و زندگی بود در شرایط سخت پیروز شویم. از این بابت خدا را شکر می کنم و از بازیکنانم تشکر می کنم که عملکرد فوق العاده ای ارائه کردند.

آتاج ادامه داد: بازیکنان من خیلی خوب بازی کردند و در واقع کیفیت تیم اسلوونی را با عملکردشان تحت تاثیر قرار دادند. طبیعی است که این تیم با یک بازی خوب پیروز شود. برای ما مهمترین چیز این است که تیم ملی کیفیت بالایی از خود نشان دهد و خوب بازی کند که خوشبختانه این اتفاق می افتد و خوشحالم که تیم ایران روی این اصل خوب بازی می کند.

عطایی با بیان اینکه تمام هدف تیم ایران نمایش والیبال خوب و ارائه یک بازی باکیفیت است، تصریح کرد: اگر بتوانیم جلو برویم قطعا بسیار خوشحال خواهیم شد که توانسته ایم مردم را خوشحال کنیم و آبروی ایران را حفظ کنیم. والیبال خوب در جهان استراتژی ما این است که بازی به مسابقه جلو برویم و کیفیت خود را ارتقا دهیم. خوشبختانه ما هم همین کار را کردیم.

وی ادامه داد: شانس ایران برای صعود زیاد است اما به بازی های دیگر ربط دارد. بازی بعدی ایران مقابل صربستان سرنوشت ساز است، اگر پیروز شویم 100 درصد ادامه می دهیم اما سعی می کنیم سرنوشت مسابقات را خودمان رقم بزنیم و بازی خوبی داشته باشیم.

  امتیاز "35-10" در جشنواره فیلم ترکیه

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید