عصر جدید دانشجویان در شبکه شاد

1087709 فقط خبر

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شبکه شاد، معاونت فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش با برگزاری مسابقه «سکوی ایران قوی» به دنبال توانمندسازی و کشف استعدادهای برتر دانش آموزان است تا بتواند شرایط ورود دانش آموزان مستعد را فراهم کند. دنیای رسانه

در این مسابقه که با شعار «با دستانمان ایران قدرتمند می سازیم» برگزار می شود، دانش آموزان می توانند در رشته های فرهنگی ادبی، هنرهای دستی و تجسمی، هنرهای نمایشی، ورزش، هنرهای علمی و دستی، خلاقیت و نوآوری، آوایی شرکت کنند. و قرآنی، هنر و غیره ..مهارت های قابل ارائه و جذاب برای مخاطب را به سکوی قوی ایران بفرستید.

دانشجویان متقاضی باید وارد اپلیکیشن شاد شده و از قسمت “تابستان من” گزینه مسابقه “سکوی قوی ایران” را انتخاب کنند و پس از عضویت در کانال اطلاع رسانی و مطالعه دستورالعمل مسابقه آثار خود را طبق استانداردهای مشخص شده تا 28 مرداد ماه ارسال کنند. در فرمت ویدیویی

پس از دریافت فیلم های ارسالی هنرجویان، پیش داوری انجام شده و از آثار برگزیده برای اجرای حضوری در منطقه دعوت به عمل می آید.

همچنین آثار منتخب دانش آموزان منطقه توسط اساتید و هیئت داوران در قالب فیلمبرداری با کیفیت بالا مورد ارزیابی قرار می گیرد و پس از کسب صلاحیت و حد نصاب لازم از هنرجویان برای شرکت در مرحله کشوری دعوت به عمل می آید.

در این مرحله دانش آموزان در سطح کشوری به رقابت می پردازند و در فینال به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می شود.

داوطلبان شرکت در مسابقه در صورت داشتن سوال یا ابهام می توانند با مرکز آموزشی و فرهنگی منطقه خود تماس حاصل نمایند.

  اومیکرون پای خود را به آلمان باز کرد

انتهای پیام/ ر

دیدگاهتان را بنویسید