عشق متین به خانم سوتود در لباس نازک سفیدش. تو منشوری بودی برای راندن! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، متین ستود بازیگر جوان و خوش تیپ ایرانی است که بیشتر به خاطر لیسانسه هایش شناخته می شود اما سریال های دیگری هم ایفای نقش کرده اند، مثل سه دانگ سه دانگ که به دلیل کمرنگ بودن، فرعی است. شما دیده نشدید اما در عوض در این سریال همسر مریم معصومی دیده و شناخته شد.

متین ستود در اینستاگرام بسیار فعال است و عکس های زیبایی از خود منتشر می کند. او بیش از 1 میلیون دنبال کننده دارد و هر دو بازیگر زن او را دوست دارند و از کل این تغییر انتقاد دارند. عکس جدیدی که متین ستود برای خودش گذاشته که در این عکس حداقل شبیه به خودش است را در زیر می بینید! متین ستود عمل زیبایی انجام داد اما اگر یکی از فالوورهای او در اینستاگرام باشید می بینید که این بازیگر با فتوشاپ و برنامه های مختلف، آرایش و لوازم آرایشی آنقدر چهره خود را تغییر می دهد که به گفته کاربران حتی شاید من هم ندانم. خودم!

فقط خبر

فقط خبر

متین ستود زیبا و خوش لباس است
خانم متین ستود علاوه بر اینکه بسیار آراسته، بسیار زیبا و خوش لباس هستند، سلیقه ایشان در انتخاب و دوخت لباس واقعا قابل تحسین است و معمولا لباس هایی که برای مناسبت های مختلف انتخاب می کند متفاوت و قابل تامل است، اما گاهی ممکن است. . به دلیل غیر متعارف بودن آنها باید کمی به حاشیه رفت.

فقط خبر فقط خبر

سبک منشوری بازیگر زن در مراسم در سینما

متین ستود نه تنها به خاطر گریمش بلکه به خاطر حضور در یکی از مراسم های سینمایی مورد انتقاد قرار گرفته است. البته متین ستود تنها بازیگر زن بی دست و پا در این مراسم نبود و همسران این بازیگر هم بدتر بودند و الان هم خیلی بدتر شده!!!

  پاپ آپ چیست؟

فقط خبر فقط خبر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

دیدگاهتان را بنویسید