عزم ملو برای جدایی از یوونتوس/رم این هافبک را جذب پاریسی ها کرد

2255 915 فقط خبر

هافبک سرشناس ایتالیایی یوونتوس در نقل و انتقالات تابستانی تصمیم به جدایی از این تیم گرفت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مدیر برنامه های آرتور ملو، هافبک برزیلی یوونتوس اعلام کرد این بازیکن با جدایی از این تیم به والنسیا اسپانیا در لالیگا خواهد پیوست. والنسیا البته یکی از گزینه های احتمالی هافبک یوونتوس است و سایر تیم ها نیز برای آرتو ملو پیشنهاداتی ارائه کرده اند.

آرتو ملوی 25 ساله با قراردادی 75 میلیون یورویی از بارسلونا اسپانیا به یوونتوس ایتالیا پیوست. این هافبک برزیلی در 63 بازی برای بانوی پیر یک گل زد و یک پاس گل داد. قرارداد آرتو ملو با یوونتوس سه سال دیگر یعنی در سال 2025 به پایان می رسد.

مدیر برنامه های آرتو ملو در مورد وضعیت موکلش گفت: “تیم والنسیا اسپانیا برای جذب آرتو ملو ابراز تمایل کرد و امیدواریم این انتقال تکمیل شود.” آرتو ملو می خواهد یوونتوس را ترک کند و ما می خواهیم برای این آینده به زودی راه حلی پیدا کنیم. .

در سپتامبر 2018، آرتور ملو اولین بازی خود را در تیم ملی فوتبال برزیل انجام داد. از آن زمان تاکنون 22 بار برای این تیم به میدان رفته و یک گل و یک پاس گل به ثبت رسانده است.

علاوه بر این، رم به عنوان یکی دیگر از تیم های مطرح ایتالیایی سری آ، هافبک فرانسوی پاری سن ژرمن را با قراردادی قرضی در اختیار دارد.

جورجینیو واینالدوم، هافبک 31 ساله پاری سن ژرمن، با قراردادی قرضی یک فصل به رم ایتالیا پیوست. این قرارداد تا پایان فصل 2022-2023 اعتبار دارد. البته در پایان این مدت، رم ایتالیا می تواند با استفاده از بند خرید دائمی، در نهایت جورجینیو واینالدوم را خریداری کند.

  چقدر باید برای دست شکم بپردازیم - یک فکر مدرن

باشگاه رم در پی جذب هافبک باتجربه پاری سن ژرمن اعلام کرد: تصمیم ژورگینیو برای پیوستن به رم نمونه دیگری از بازیکنی با استعدادهای برتر است که به این باشگاه اعتماد دارد و از تمام توان خود برای کسب نتایج مثبت در مذاکرات استفاده خواهد کرد. ما از آمدن خوشحالیم. جورجینیو واینالدوم توانایی افزایش رقابت در رم را دارد. او ذاتاً یک رهبر است و به لطف آن کاپیتان یکی از بهترین تیم های جهان شد.

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید