عروس چشم بسته گل عروسی اش را دزدید! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، عروس خانمی که برای جشن عروسی از باغ شخصی خود گل کاشت!

هنگام برنامه ریزی عروسی، هزینه ها می تواند زیاد و خیره کننده باشد، بنابراین طبیعی است که سعی کنید مقداری پول را صرفه جویی کنید، البته به روشی درست و اصولی، هرچند راه حل ها و محدودیت هایی از سوی عروس و داماد وجود دارد. کاهش هزینه های. واضح است که عروس خانمی که داستان عجیبش را در قسمت خواندید، این موضوع را کاملاً درک نکرده است. برنامه ریزی هزینه، همانطور که زمانی که بودجه برای مراسم عروسی، تزیینات و تشریفات از مرزهای متعددی عبور کرده است که عجیب ترین آنها تلاش برای سرقت است.

ظاهراً عروس ناشناس به باغ همسایه اش رفته و یک بوته رز 165 پوندی را دزدیده و خورده تا برای عروسی اش استفاده کند. همسایه او باغبان است و پس از فهمیدن اتفاقی که افتاده، گیج و عصبانی شد و تصمیم گرفت همه چیز را به صورت آنلاین در گروه عروسی جشنواره فیس بوک نشان دهد.

صاحب گل دزدیده شده از عروس می گوید:

«صبح جمعه به باغ آمدم تا هر گل رز را بچینم و در کنار گل رز بکارم که ناگهان تعجب کردم. آنها گلهای من نبودند و برخی از آنها پر بودند، از جمله آمالیا هیبریدی بسیار کمیاب برای 3 سال طول کشید تا رشد کند.

باغبانی که نامش فاش نشده است سعی می کند این فیلم را برای پلیس بفرستد و یکی از آشنایان او می گوید که آنها را در دستان عروس همسایه و در میان عکس های عروسی آنها دیده است. او به آنها نشان داد و زن بلافاصله متوجه شد که آنها واقعاً او هستند. گل ها.

  قلدری سایبری مدل حکومت داری - تفکر مدرن را تغییر می دهد

باغبان گفت: این گل های من هستند که در گلدان های رنگارنگ برای تزیین عروسی چیده شده اند، بسیار مشخص هستند و به رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند که برای تزئین سفره استفاده می شود.

او می دانست که آنها برای او هستند، زیرا او تنها کسی بود که در منطقه چنین گل هایی را پرورش داد و هیچ کس دیگری توانایی و مهارت پرورش آنها را نداشت. در نهایت خانم بگبان ​​پس از کشف ماجرا و دیدن عکس های گل های دزدیده شده اش، سعی کرد با پلیس تماس بگیرد.

وقتی بالاخره عروس را دید، به دنبال او مسئول اعمالش بود، اما تنها کلمه ای که عروس گفت این بود: آنها فقط گل هستند. من برای تزیین عروسی به گلهای شما نیاز داشتم و شما یک حیاط کامل از این گلها دارید.

پلیس عروس را 50 یورو جریمه کرد.
انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278045

دیدگاهتان را بنویسید