عباس نجار: تصویب رتبه بندی معلمان تا پایان بهمن ماه / رفع نواقص لایحه رتبه بندی با کمک شورای نگهبان و وزیر آموزش و پرورش – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رئیس مرکز برنامه ریزی و امور اداری منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش ابراز امیدواری کرد: هیئت امنا رتبه بندی معلمان را هر چه سریعتر و با کمک وزیر تصویب کند. آموزش و پرورش .بهمن بگذرد.

عباس نجار رئیس مرکز برنامه ریزی و امور اداری منابع انسانی وزیر آموزش و پرورش در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: همواره شاهد تحول در آموزش و پرورش هستیم. سیستم و مدیران به منظور ترویج و گسترش کیفی برنامه ها و روش ها.

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و مدیریت وزارت آموزش و پرورش گفت: پس از رفع ایرادات مطرح شده از سوی هیات امنا نسبت به طرح رتبه بندی معلمان، امیدواریم این طرح به زودی به تصویب نهایی برسد.

وی افزود: خداوند اولین معلم خلقت است که به پیامبر تعلیم داد و معلمان نیز در این راه گام برمی دارند و رسالت سختی بر دوش دارند.

این نجار خاطرنشان کرد: منش، رفتار، خلق و خو، کردار و افکاری که برای یک فرد فرهیخته تصور می کنیم باید در معلم جلوه کند تا افرادی که توسط معلمان تربیت می شوند بخشی از این صفات را بیاموزند.

وی بیان کرد: شکل گیری شخصیت انسان بر عهده معلمان است و هرکسی که مسئولیت می پذیرد در واقع از فکر و منش معلمی استفاده کرده است.

نجار یادآور شد: در وزارت آموزش و پرورش به عنوان کارمند جامعه فرهنگیان تلاش می کنیم به دغدغه معلمان پاسخ دهیم و تا به امروز با مراجعه به سازمان برنامه و بودجه بر رتبه بندی معلمان نظارت داشته باشیم.

  جنگ سرد بین اسرائیل و ایران در جریان است

رئیس مرکز برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ما با تمام توان و جدیت از حقوق فرهنگیان و معلمان دفاع کردیم و کوتاه نیامدیم، بلکه قاطعانه از نظام شایستگی و شایسته سالاری دفاع کردیم. برای معلمان.”

وی تاکید کرد: پیگیر حقوقی بودیم که معلمان باید در نظام رتبه بندی کسب کنند و ساعت ها با نمایندگان مجلس و سازمان برنامه بودجه دیدار و از آن دفاع کردیم تا به نتیجه برسیم.

نجار اضافه کرد: همه نمایندگان مجلس و مسئولان دولتی در کنار ما هستند و موارد اتخاذ شده در هیات امنا به صورت هماهنگ حل و فصل می شود و بررسی نهایی فردا انجام می شود و به زودی برای نهایی شدن به هیات امنا ارائه می شود. تصویب.”

وی ابراز امیدواری کرد که هیئت امنا هرچه سریعتر موارد حل شده را تصویب کند و امیدواریم با مساعدت وزیر آموزش و پرورش تا پایان بهمن ماه به تصویب برسد تا بتوانیم این خبر خوش را با معلمان آرامش بخش به اشتراک بگذاریم. نگرانی‌ها و قول‌ها می‌دهد که طرح سنجش معلم تصویب و اجرا شود.

علاوه بر تقدیر از حسنعلی عسگری مدیرکل سابق، نقی سیاهکلی مرادی به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش استان قزوین معرفی شد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263867

دیدگاهتان را بنویسید