عامل به عنوان یک شهر علمی پر جنب و جوش مورد توجه جامعه بین المللی قرار خواهد گرفت

امام جمعه آمل:

30721 538 فقط خبر

امام جمعه آمل تاکید کرد: آمل به دلیل سوابق علمی و سیاسی و جایگاه اقتصادی کارآمد به عنوان یک شهر پرنشاط علمی و اقتصادی باید مورد توجه همه به ویژه مجامع بین المللی قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار استانی خبرگزاری آنا از آمل، خجت الاسلام علی یعقوبیان در دیدار با هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آمل با تاکید بر جایگاه علمی آمل اظهار داشت: این شهرستان یک شهر است. شهری پر جنب و جوش به دلیل داشتن پرونده های علمی و سیاسی و موقعیت موثر اقتصادی و توجه علمی و اقتصادی کشور و حتی مجامع بین المللی.

امام جمعه آمل با اشاره به برخی دغدغه های مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در واحد آیت الله آملی افزود: ایشان تمام تلاش خود را برای رفع دغدغه های این مرکز معتبر دانشگاهی به کار خواهند گرفت.

نقش امام جمعه در ارتقای جایگاه عملی شهرستان آمل

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی نیز گفت: جایگاه علمی و پژوهشی امام جمعه این شهرستان قطعا در ارتقای جایگاه علم و دانش و مراکز دانشگاهی و دانشگاهی مفید خواهد بود.

عامل به عنوان یک شهر علمی پر جنب و جوش مورد توجه جامعه بین المللی قرار خواهد گرفت

حامد الان با بیان اینکه سطح تعاملات فرهنگی بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی و حوزه از بدو تأسیس حوزه و دانشگاه افزایش یافته است، ابراز امیدواری کرد این تعاملات در ارتقای جایگاه فرهنگی شهرستان مؤثر باشد.

وی در خصوص پیشنهاد برگزاری همایش مرجع عالیقدر علمی و اخلاقی علمای آملی حجت الاسلام یعقوبیان تاکید کرد: قطعاً دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی در زمینه ارائه اندیشمندان و علمای بزرگ شهرستانی بازوی اجرایی این گونه همایش ها خواهد بود.

  گفتگوی جدید طارمی درباره اسکوچیچ و تیم ملی - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید