عاملان اصلی استکبار و اغتشاشات اخیر باید مجازات شوند

بیانیه مراکز آموزش عالی البرز در محکومیت اغتشاشات؛

42040 243 فقط خبر

دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان البرز اغتشاشات اخیر را محکوم کرده و خواستار مجازات عاملان اصلی استکبار و اغتشاش شدند.

گروه استان های خبرگزاری آنا; دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان البرز در بیانیه ای ضمن محکومیت اغتشاشات و اغتشاشات اخیر، حضور باشکوه مردم ایران در مراسم اربعین حسینی را پیام وحدت و همبستگی مسلمانان، استبداد ستیزی و عدالت خواهی اعلام کردند. به جهانیان و در کنار این حماسه بزرگ و تمدنی، دستاوردهای اخیر جمهوری اسلامی ایران و مواضع انقلابی رئیس جمهور در سازمان ملل، فرصتی ایجاد کرده است تا به جهانیان نشان دهیم که ایجاد موانع ظالمانه باعث شده است. هیچ تاثیری بر اراده پولادین ملت ایران ندارد. اما در روزهای اخیر شاهد حوادث تلخ و ناگواری از اغتشاشات و اغتشاشات گرفته تا هتک حرمت مقدسات و هتک حرمت به ارزش های اسلامی در کشور بوده ایم که به بهانه حفظ حقوق زنان انجام شده است.

در این بیانیه آمده است: بی شک اقتدار و امنیت بی بدیل جمهوری اسلامی ایران در منطقه متلاطم غرب آسیا و رشد و توسعه همه جانبه در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، دفاعی و… دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی را به سمت ایجاد پروژه هرج و مرج سوق داد، تلاش در کشور برای تحکیم دستاوردهای مهم و به حاشیه راندن موفقیت های اخیر به ویژه پیوستن کشور به پیمان راهبردی شانگهای، حضور آبرومندانه رئیس جمهور محترم در مجمع عمومی سازمان ملل متحد. مجمع، پیاده‌روی باشکوه اربعین و شرکت میلیون‌ها زائر از سراسر کشور در این برنامه، غول‌های معنوی و فرهنگی برای برهم زدن امنیت و آرامش کشور و ملتهب کردن فضای عمومی به گروه‌های ضد انقلاب و تجزیه طلب متوسل شدند. یک جامعه.

  اشتراک عدالت در 1 دسامبر 1400 - اندیشه معاصر

این بیانیه می افزاید: ملت ثابت قدم، دوراندیش و همیشه حاضر ایران، این بار نیز با درک شرایط حساس و اطاعت از فرامین حکیمانه امام خامنه ای و تجدید بیعت با آرمان های والای انقلاب اسلامی، در صحنه حضور دارند. گذر زمان و شرکت در موکب ها و مجالس باشکوه این را ثابت کرد. که تا آخر عمر در راه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا ایستاده اند و هیچ گاه اجازه نخواهند داد منافقین و مزدورانی که در خیال واهی خود به دنبال اهداف شیطانی و براندازی نظام باشند. فرصت پیدا کرده و می خواهند از احساسات خود سوء استفاده کنند برخی از جوانان فریب خورده امنیت و آرامش کشور را سلب کردند و باعث شدند خون بیگناهان و مدافعان امنیت در کشور ریخته شود.

این بیانیه می افزاید: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان البرز اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و ارزش های اصیل نظام و انقلاب و هتک حرمت به زنان پاکدامن و تهاجم به امنیت را محکوم کردند. مدافعان و حمایت از نیروی انتظامی و مدافعان امنیتی و اعلام انزجار و توجیه هرگونه اقدام ساختاری و هنجارشکنانه و تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های جان باختگان حوادث اخیر، به موارد مهمی اشاره می کند. مردم استان البرز

در ادامه این بیانیه آمده است: دفاع از حقوق زنان تنها بهانه ای برای ایجاد هرج و مرج در کشور در این شرایط حساس است و ردپای گروه های آموزش دیده، مزدوران داخلی و خارجی، منافقین، ضدانقلاب و تجزیه طلبان در پشت صحنه به وضوح دیده می شود. از این اقدامات مخرب دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران در حوادث اخیر به منظور ایجاد یأس و ناامیدی در کشور و ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی، جلوگیری از حرکت جامعه ایرانی به سمت آرامش اقتصادی و بهبود شرایط معیشتی، کاهش قدرت چانه زنی جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات رفع تحریم های سرکوبگرانه و در نهایت پذیرش بی دلیل طرف مقابل و تحریک مردم و ایجاد شکاف های اجتماعی و قومیتی به میدان آمد که با هوشیاری و بصیرت همه جانبه مردم ایران، این بار هم مثل همیشه راه به جایی نمی برند.

  تاثیر روابط زناشویی بر زیبایی زنان! - اندیشه معاصر

در این بیانیه توضیح داده شده است: فرماندهی نیروی انتظامی به عنوان حافظ امنیت و آرامش در جامعه پیشتاز برخورد با اغتشاشات و تحرکات قانون شکن بوده و به عنوان نیروی انتظامی همواره از جایگاه ویژه ای در بین مردم برخوردار بوده است. نظام جمهوری اسلامی ایران و مورد حمایت همه جانبه ما دانشگاهیان استان می باشد. اینجا البرز است. نقش نخبگان و تعداد محدودی از سیاستمداران، هنرمندان، ورزشکاران و… در هدایت مردم، حفظ آرامش و پیوند آنان با ارزشهای اصیل جامعه و نظام اسلامی امری مسلم است. اما در روزهای اخیر فعالیت این گروه در فضای مجازی و تحریک مردم به هرج و مرج و سردرگمی و همگام سازی در تکمیل پازل دشمن، نشان از کوته فکری و عدم آگاهی کافی آنان از وضعیت موجود و نقشه های شوم دشمن دارد. ، و محکوم است.

در پایان این بیانیه آمده است: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان البرز با حمایت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و با حمایت معظم له از تمامی اقدامات تخریبی مخالفان و مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی که برآمده از خون هزاران شهید گلگون کفن است، با اعلام برائت، مجازات عاملان اصلی استکبار و عاملان اغتشاشات اخیر را خواستار شد و همه نخبگان و دانشگاهیان را خواستار شد. از هیچ تلاشی در جهت توسعه همه جانبه ایران اسلامی فروگذار نکنید تا اینکه انقلاب اسلامی ایران با ظهور جهان فرصت در دست صاحب اصلی و مرجع آن حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ظهور نکرد. صلح، اعتماد می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید