عادل هازارد نشان داده است که با اخلاق می توان یک سیاستمدار موفق بود

1089923 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، محمد محبر، معاون اول رئیس جمهور; محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور، حجت الاسلام ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران و نایب رئیس سابق شورای اسلامی، سیدمحمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، فرهاد درغه رئیس دانشگاه تربیت مدرس، جمعی از نمایندگان فعلی و در مراسم تشییع پیکر عادل آذر، نمایندگان سابق شورای اسلامی، مهدی شهبازی، عضو شورای حکام دانشگاه تهران و جمعی دیگر از مسئولان کشوری و لشکری ​​حضور یافتند.

سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در مراسم تشییع پیکر عادل آذر ضمن تسلیت به جامعه دانشگاهی و خانواده وی، این روز را برای جامعه و به ویژه جامعه علم مدیریت تاسف بار توصیف کرد و گفت: با درگذشت استاد بزرگوار این استاد فرهیخته ما شاهد پیشرفت بزرگی در علم مدیریت هستیم و امیدواریم شاگردان استاد این خلاء را پر کنند.

وی گفت: نزدیک به سه دهه افتخار آشنایی با ایشان را در اشکال مختلف از دانشجویی گرفته تا همکار دانشگاهی و همکار سازمانی داشتم. عادل آذر استاد باتجربه ای بود و معلمان را دوست داشت و این عشق را در تک تک شاگردانش می توان توصیف کرد.

مقیمی تاکید کرد: او سبک را نیز وارد علوم سیاسی کرد و نشان داد که با اخلاق می توان سیاستمدار موفقی بود.

رئیس دانشگاه تهران ابراز امیدواری کرد که همه بتوانیم منش، سیره، رهبری، اخلاق و سیره علمی و اجرایی ایشان را به کار گیریم.

به گزارش آنا، عادل آذر متولد 1345 در دلران، تحصیل در مقطع دکتری مدیریت از دانشگاه تهران و عضویت در هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس بود.

  خبرگزاری آنا - بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

در 1400 شهریور با حکم آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور به سمت مشاور رئیس و رئیس مؤسسه عالی آموزش و پژوهش، مدیریت و برنامه ریزی منصوب شد.

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید