طلاق شرم آور از یک مرد بو گوندو! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در میان اخبار مختلف مرتبط با طلاق، همیشه علت آن نیست، شایع ترین مشکلاتی که بیشتر ما می شناسیم. گاهی ممکن است دلیل این جدایی برای ما خنده دار باشد، اما این یک واقعیت است که در عین حال پایان می یابد.

در قسمت های قبل در مورد طلاق های بسیار عجیب صحبت کردیم اما اینکه رعایت بهداشت یکی از زوجین دلیل درخواست جدایی است در نوع خود متفاوت است.

زن 20 ساله ای این هفته از شوهرش درخواست طلاق داد و گفت که بدنش بوی بدی می دهد زیرا فقط هر ده روز یک بار حمام می کند. سونی دیویی زنی که درخواست طلاق داد از کثیف بودن شوهرش خسته شده است و نمی تواند آن را تحمل کند.

دلیل درخواست طلاق همانطور که گفتیم این است که همسرش به اندازه کافی بهداشت را رعایت نکرده و تصمیمی برای تغییر رفتار نداشته است. این زن پس از مدت ها تحمل رفتار زشت همسرش، سرانجام با شکایت از دیر حمام کردن و نشویدن موهایش، با بیان اینکه قوانین ساده اجتماعی را رعایت نمی کند، رسماً تقاضای طلاق کرد و در اسرع وقت از دادگاه درخواست کرد. از شر شوهرش خلاص شود

زن جوان به قاضی گفت: بدن شوهرم بوی بدی می دهد زیرا به اصلاح و استحمام اعتقادی ندارد و شاید فقط هر 10 روز یک بار این کار را انجام دهد. او حتی دندان هایش را هم مسواک نمی کند و من دیگر نمی خواهم با چنین فردی زیر یک سقف زندگی کنم زیرا تحمل این وضعیت برایم سخت است. پس هر چه زودتر از شر این زندگی خلاص شوید. ”

  وضعیت هواشناسی 29 باخمن / آب و هوای پایدار در اکثر نقاط کشور - اندیشه معاصر

او معتقد بود که ادامه این زندگی برایش ارزشی ندارد. او فقط می خواست تمام جواهرات و دارایی خود را از شوهرش پس بگیرد و از او جدا شود. اما دادگاه به درخواست طلاق او به سرعت پاسخ نداد و دو ماه به آنها فرصت داد تا ببینند آیا می توانند مشکل را حل کنند یا خیر.

شوهر این زن نیز در دادگاه گفت که می‌خواهد در کنار همسرش بماند و سعی کند سبک زندگی‌ام را تغییر دهد و آن‌طور که همسرم دوست دارد رفتار کنم.

شوهر این زن لوله کش است و فقط 23 سال سن دارد، درست در اوج جوانی که مرد با بیشترین صبر و حوصله مراقب ظاهر و سلامتی خود است و تمام پاکی را تقصیر خود می داند، اما در مورد این مرد اینطوری نبود

قاضی به مرد گفت که رفتار او از هر نظر بسیار زشت و غیرقابل تحمل است، بنابراین باید هر چه زودتر از شر او خلاص شده و همسرش را راضی کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276711

دیدگاهتان را بنویسید