طرح های «ایرانویژند» به دست مصرف کننده می رسد/ کمک به کاهش قیمت پوشاک ایرانی اسلامی + فیلم

1089551 فقط خبر

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری آنا از گروه فرهنگی، محمدمهدی اسماعیلی. وزیر فرهنگ و رهبری اسلامی وی در حاشیه نمایشگاه «ایرانویژند» در گفتگو با خبرنگار آنا درباره وضعیت فعلی طراحی و تولید پوشاک ایرانی اسلامی گفت: در حال حاضر طرح های در مرحله تولید و نمونه آثار این نمایشگاه بسیار خوب است. . این طرح ها و لباس ها باید به دست مصرف کننده برسد. خیلی بد است که می شنویم زنان و خانواده های ایرانی لباس مناسب پیدا نمی کنند. این طرح ها و لباس هایی که در نمایشگاه ایران ویجند ارائه شد به فروشگاه ها ارائه شود. این نمایشگاه ها در زمینه مد و لباس برای رسیدن به این هدف برگزار می شود. با هماهنگی و همکاری وزارتخانه های مختلف به آن دست خواهیم یافت.

وزیر فرهنگ و رهبری در پاسخ به این سوال که برخی از مصرف کنندگان از گرانی پوشاک ایرانی اسلامی گلایه دارند که آیا این مشکل حل می شود، گفت: با توجه به شرایط فعلی افزایش قیمت ها طبیعی است. تا جایی که بتوانیم به کاهش قیمت پوشاک ایرانی اسلامی کمک می کنیم.

گفتگوی خبرنگار آنا با وزیر فرهنگ و رهبری را در زیر مشاهده می کنید. همچنین گفتگوهای جمعی طراحان لباس و بازدیدکنندگان از نمایشگاه ایرانویزخند را مرور خواهیم کرد. گفت و گوهایی که می تواند به برگزارکنندگان این نمایشگاه و سیاستمداران حوزه مد و لباس و زیورآلات اسلامی ایرانی کمک کند تا در دوره های آتی این رویداد را هر چه بهتر برگزار کنند.

لازم به ذکر است؛ اولین نمایشگاه تخصصی “ایرانویژند”یازدهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر به‌عنوان بخش غیر رقابتی، از ۲ تا ۴ مرداد ماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. نمایشگاهی که به نمایش و ارائه محصولات و برندهای تخصصی در حوزه مد و لباس اختصاص داشت.

  دادگاه تجدیدنظر بحرین حکم بانک های ایرانی - اندیشه معاصر را تایید کرد

این رویداد با تکیه بر توانمندی طراحان، تولیدکنندگان و برندهای بخش غیر رقابتی یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر میزبان علاقه مندان و فعالان صنعت نساجی و پوشاک در حوزه های مختلف بود. این نمایشگاه فرصت مناسبی را برای جمعی از فعالان مد و لباس از تولیدکنندگان، مدیران موسسات تک منظوره و چند منظوره تا شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه طراحی پارچه و لباس فراهم کرد تا محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار دهند.

انتهای پیام/110/

دیدگاهتان را بنویسید