طرح جدید فروش ایما لاماری / تحویل تا 5 درصد از طرح های قبلی

42531 219 فقط خبر

مدیر فروش آرین پارس موتور اعلام کرد: چهارمین دور طرح فروش خودرو لاماری ایما از روز گذشته آغاز شده و تا پنجشنبه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری آنا، مدیر فروش آرین پارس موتورز اعلام کرد: چهارمین دور طرح فروش خودرو لاماری ایما از روز گذشته آغاز شده و تا پنجشنبه ادامه دارد.

علی موسوی خرم با اعلام این خبر افزود: آرین پارس موتور تاکنون سه پروژه فروش کراس اوور لاماری ایما را انجام داده است که خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی خریداران مواجه شده است.

طرح جدید فروش ایما لاماری / تحویل تا 5 درصد از طرح های قبلی

وی تصریح کرد: در دوره های گذشته با توجه به قوانین موجود و عرضه خودرو در سامانه فروش کلی وزارت حراست، محدودیت هایی برای عرضه این محصول داشتیم، اما در طرح فروش که از 27 مهرماه در ساعت 18 آغاز شد. ساعت 10:00 و پایان ساعت 12:00 31 مهرماه ادامه خواهد داشت، با توجه به سیستم جدید فروش و افزایش تولید لاماری ایما، فروش بیش از 50 درصد نسبت به مرحله قبل افزایش یافته است.

وی با اشاره به سبد فروش این محصول گفت: طبق ضوابط، بخشی از خودروهای طرح جدید به طرح خودروهای فرسوده، تعدادی به طرح جوانان و مابقی به مشتریان واجد شرایط اختصاص می یابد.

مدیر فروش آرین پارس موتور با اشاره به نحوه فروش این خودرو ادامه داد: به دلیل اینکه در حال حاضر تقاضای بازار برای لاماری ایما بسیار بیشتر از ظرفیت عرضه و تولید این محصول بر اساس قوانین طرح فروش جدید است. ، آرین پارس موتور نیز به قید قرعه برگزار می شود.

طرح جدید فروش ایما لاماری / تحویل تا 5 درصد از طرح های قبلی

موسوی خرم گفت: واجدین شرایط ثبت نام در مرحله چهارم فروش ایما لمری می توانند با مراجعه به سایت Arian.iranecar.com ثبت نام کنند. در این مرحله فروش به صورت اضافه کاری (90 روز کاری) انجام می شود. البته آرین پارس موتور در مراحل قبلی فروش خودروهای فروخته شده را زودتر از موعد مقرر و در کمتر از دو ماه به مشتریان تحویل داد.

  6 عضو اتحادیه اروپا پیشنهاد تحریم ایران را دادند

وی گفت: در چهارمین مرحله از فروش لاماری ایما، چهار رنگ مشکی، سفید، خاکستری و سبز برای این خودرو در نظر گرفته شد که با استقبال بسیار خوب علاقه مندان در نمایشگاه ها مواجه شد.

طرح جدید فروش ایما لاماری / تحویل تا 5 درصد از طرح های قبلی

وی ادامه داد: در مرحله چهارم فروش افزایش قیمت نخواهیم داشت و قیمت ایما لمری مانند مرحله قبل قطعا یک میلیارد و 94 میلیون تومان است. خریداران با مراجعه به سایت فروش می توانند ثبت نام در 3 طرح خودروهای فرسوده، جوانان یا فروش عادی بسته به شرایط آنها.

طرح جدید فروش ایما لاماری / تحویل تا 5 درصد از طرح های قبلی

موسوی در پایان با اشاره به اینکه از این پس قرعه کشی توسط شرکت آرین پارس موتور انجام می شود، گفت: قرعه کشی با حضور مراجع نظارتی در اواسط هفته آینده برگزار می شود و مراجع نظارتی همانند گذشته در مراسم قرعه کشی حضور خواهند داشت. نتایج به زودی پس از قرعه کشی اعلام خواهد شد.

انتهای خبر/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید