طرح جامع سفیران جوان اقتصاد مقاومتی در دانشگاه فنی و حرفه ای اجرا می شود.

1089398 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، علی اصغر رجبی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با توجه به رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای و شعار سال (تولید بر اساس دانش و اشتغال زایی) اقداماتی که از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی رئیس جمهور برای تابستان 1401 دانش آموزی برنامه ریزی و انجام شد وی گفت: یکی از طرح هایی که در تابستان 1401 انجام می شود طرح سفیران جوان اقتصاد مقاومتی است. سجا7).

وی ضمن تشریح طرح مذکور اظهار داشت: این طرح برای دانشجویان شاغل شاغل به تحصیل در دانشگاه فنی و حرفه ای قابل اجرا بوده و مدت آن از اول مرداد لغایت 23 شهریور 1401 می باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص اهداف برنامه و زمان بندی پروژه خاطرنشان کرد: این طرح با هدف برخورداری از حمایت نیروی انسانی موثر، اساتید، کارکنان و دانشجویان متعهد جهت بهره مندی از امکانات فنی و داخلی انجام می شود. قابلیت انجام تعمیرات و تولید تجهیزات مورد نیاز دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای و تحقق اقتصاد مقاومتی در تابستان 1401 اجرا می شود و با اعمال الگوی عینی در جامعه دانشگاهی شعار سال 1401 را عینیت می بخشد. توسعه و تقویت فرهنگ حمایت از تولید داخلی در راستای تحقق شعار سال «تولید مبتنی بر دانش و ایجاد اشتغال»؛ شناسایی مراکز تخصصی تولید در سراسر کشور؛ خود تهیه تجهیزات و اقلام لازم برای خوابگاه ها، سلف سرویس و تجهیزات پشتیبانی آموزشی. حمایت از اجرای طرح بهبود و تحول خوابگاه و سلف سرویس و بهره مندی از فرصت های دانشجویان و افزایش مهارت در آمادگی برای ورود به بازار کار از دیگر اهداف مهم این طرح است.

  اولیانوف از انقضای مکرر گزارش آژانس در رسانه ها انتقاد کرد

دیدگاهتان را بنویسید