طرح تولید محتوای دیجیتال ایستگاه صلواتی در مشهد برگزار می شود

به گزارش خبرنگار حوزه دین و شعائر گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، به مناسبت عید سعید غدیر خم برای اولین بار در کشور طراحی ایستگاه صلواتی برای تولید محتوای دیجیتال انجام شد. در مشهد برگزار می شود.

در این طرح استودیوهای صوتی و تصویری نیتک و تجهیزات حرفه ای ضبط صدا و تصویر در اختیار تیم ها و افرادی قرار می گیرد که بخواهند محتوای مناسب فضای مجازی را برای عید غدیر بسازند.

«خانه خلاق و نوآور محتوای دیجیتال نایتک» بزرگترین پارک تولید محتوا در کشور است که از سال گذشته با ظرفیت 8 استودیو صوتی و تصویری در مشهد فعالیت خود را آغاز کرد.

حمیدرضا بحرانی، مدیرعامل خانه خلاق و نوآور محتوای دیجیتال NITEC درباره این طرح گفت: در نظر داریم طرح نذر فرهنگی غدیر را در راستای تولید محتوای دیجیتال مناسب غدیر برای انتشار در فضای مجازی با همکاری شناخته شده اجرا کنیم. تیم های تولید محتوا

وی ادامه داد: در قالب این طرح خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک در تاریخ 2 تیرماه امسال به استودیوهای خود برای ضبط کلیپ، ویدئو و برنامه های اینترنتی و غیره با موضوع غدیر به صورت کاملا رایگان در اختیار استودیوهای خود قرار می دهد.

بحرینی با قدردانی از افرادی که تمایل خود را برای شرکت در این طرح اعلام کرده اند، گفت: به همراه تیم بزرگ NITEC، فریلنسرها و تیم های مشارکتی تجهیزات و نیروی انسانی لازم را در حد توان در این نذر فرهنگی فراهم می کنند. به وبلاگ نویسان، تیم های تولید محتوا و کسانی که ایده تولید محتوای غدیر را دارند تقدیم می شود و محتوای خروجی آن در قالب ویدئو، پادکست، تیزر، سرود، برنامه های اینترنتی در فضای مجازی منتشر می شود.

  کارت زرد مجلس به وزیر اول دولت سیزدهم

مدیرعامل خانه خلاقیت و نوآوری محتوای دیجیتال نایتک آخرین فرصت ثبت نام در این طرح را 30 تیر 1401 اعلام کرد و گفت: علاقه مندان برای شرکت در این طرح از طریق واتس اپ به شماره 09155047136 و از طریق اینستاگرام در صفحه @ در nitechpark ثبت نام کنند. .

بحرینی تاکید کرد: جلسات مشاوره و راهنمائی یک روزه برای گروه های ثبت نام شده به صورت رایگان برگزار می شود.

طرح تولید محتوای دیجیتال ایستگاه صلواتی در مشهد برگزار می شود

انتهای پیام/4104/

دیدگاهتان را بنویسید