طرح انحلال پارلمان رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه ارائه می شود

1071732 فقط خبر

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آنا، پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه ائتلاف کابینه رژیم موقت صهیونیستی با نخست وزیر نفتالی بنت در آستانه فروپاشی قرار دارد، اکنون فرصت ارائه طرحی برای انحلال این رژیم فراهم شده است. کنست

کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه گزارش داد که حزب لیکود به رهبری بنیامین نتانیاهو، رهبر مخالفان در کنست، احتمالا طرحی برای انحلال کنست و برگزاری انتخابات جدید در فلسطین اشغالی ارائه خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، حزب نتانیاهو در حال آماده شدن برای ارائه چنین طرحی برای رای گیری روز چهارشنبه در پارلمان اسرائیل (کنست) است.

به نوشته وب سایت تایمز اسرائیل، این طرح توسط احزاب مخالف در کابینه بنت در کنست تهیه شده است، اما احتمالا در آخرین لحظه تصمیم گیری خواهد شد تا به پارلمان ارائه شود.

تصویب طرح انحلال کنست یکی از سه راه سرنگونی کابینه رژیم صهیونیستی است. دو گزینه دیگر شامل رای عدم اعتماد به حداقل 61 نماینده کنست علیه نخست وزیر و کابینه وی یا عدم تصویب به موقع بودجه توسط کابینه است.

پیش از این رویترز به نقل از یکی از اعضای کابینه ائتلافی بنت گزارش داده بود که کابینه بی ثبات وی در فلسطین اشغالی در آستانه فروپاشی و برگزاری انتخابات است. (اطلاعات بیشتر)

دو هفته پیش ائتلاف بنت طرحی را برای تسری قوانین رژیم به شهرک نشینان صهیونیست در منطقه C به کنست ارائه کرد اما به احزاب مخالف رای نداد.

نتانیاهو در بیانیه ای کوتاه گفت: بنت، برو به خانه. داستان تمام شد. وقت آن است که اسرائیل به راست بپیچد.»

  آجورلو: استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند مردم صندلی های ورزشگاه را نمی شکنند/ انصاف نیست صداوسیما داشته باشیم و در فقر و بی پولی هستیم - تفکر مدرن

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید