طراحی کفی و کفش مناسب بیماران دیابتی

امیر جیامیراد که برای حضور در دومین رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان عصر امید در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا انتخاب شده است، اظهار کرد: کارآفرینان داخل و خارج دانشگاه را فراهم کنید.

وی که با محصولی مناسب برای زخم های دیابتی و با حمایت مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در نمایشگاه عصر امید حضور یافته بود، افزود: زخم باز پا در افراد دیابتی و اغلب مشاهده شده در کف پا، این زخم تقریباً در 15٪ از افراد مبتلا به دیابت رخ می دهد که 6٪ از آنها به دلیل عفونت یا سایر عوارض مربوط به زخم در بیمارستان بستری هستند.

مدیرعامل داش بنیان سلامت شرکت فراز تبریز که توسط مرکز توسعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز نگهداری می شود، ادامه داد: به این بیماری دیابت می گویند. مشکلاتی که افراد دیابتی دارند ناشی از اختلالات اعصاب محیطی و فشار خون پایین است. جریان به اندام هایی که دیابت ایجاد می کند.


بیشتر بخوانید:

تولید ماشین آلات سنگ شکن و تجهیزات مربوطه

آزمایشگاه خدمات رسانی به پروژه های تحقیقاتی و علمی پژوهشگران

گل محمدی محصول دانشگاه آزاد زیر ذره بین مشتریان خارجی

ایجاد بستری طبیعی، امن و قابل انعطاف برای تجزیه و تحلیل داده های علمی


وی خاطرنشان کرد: افراد دیابتی خود را درمان نمی کنند، در افراد دیابتی حتی یک آسیب جزئی می تواند به سرعت تبدیل به یک عفونت مزمن شود، متاسفانه به دلیل تاثیر قند خون بالا بر روند طبیعی بهبودی. بدن برای تشخیص و درمان زخم های دیابتی بسیار دشوار است، بنابراین انتخاب کفش مناسب برای این افراد بسیار مهم است، کفش باید به اندازه کافی بلند و پهن باشد. اما نه خیلی شل.

  سرمایه گذاری یک تریلیون تن ایده برای دانشجویان شرکت کننده در رویداد دانشگاه ملی در گام دوم به نام دوران امید

قیامیراد بیان کرد: در مرحله درب، در مراحل Mid‌stance و Toe off بیشترین فشار به انگشتان پا وارد می‌شود و این فشارها در افراد دیابتی باعث ایجاد زخم می‌شود که به هم می‌چسبد و دو لایه بالایی دارای برش‌های لانه زنبوری هستند که می‌توان آن را تخلیه کرد. از نقاط متعددی که با علامت گذاری قسمتی از زخم در پا خالی می شود.

وی گفت: جلوی کفش دارای حفاظی است که می توان آن را به گونه ای نصب کرد که انگشتان پا با اجسام مختلف برخورد نکنند. خون روی پا هیچ مزاحمتی ایجاد نمی کند و در عین حال شل و ریلکس نیست بار توسط خود فرد به راحتی انجام می شود و نیازی به مراجعه به کلینیک های مختلف نیست.

قیامیراد افزود: رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی که همزمان با چهلمین سالگرد تاسیس این دانشگاه و به منظور برجسته سازی آنچه در دانشگاه آزاد اسلامی به بلوغ رسیده و دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. دانشگاه در ارتباط با نیازهای مردم اقدامی موثر برای ارتقاء است. رسالت جدید دانشگاه در زمینه کارآفرینی است و می تواند نقش مهمی در تحقق اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه در عزیزانمان ایفا کند. کشور.

طراحی کفی و کفش مناسب بیماران دیابتی

وی خاطرنشان کرد: این رویداد فرصت بسیار خوبی برای شرکت‌های نوپا و فن‌آور است که می‌توانند شبکه گسترده‌ای از متخصصان، مبتکران و کارآفرینان داخل و خارج از دانشگاه و بستری برای ارتباط صاحبان ایده و شرکت‌های فناور و ارائه محصولاتشان فراهم کنند. . به صنایع و سرمایه گذاران و از سوی دیگر ایجاد روحیه امید و اطمینان در پژوهشگران و فناوران دانشگاهی.

  انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید