طراحی پلت فرم و ربات برای معاملات خودکار در بازارهای مالی

1076897 فقط خبر

سید عبدالحمید مرتضوی، عضو هیئت مدیره شرکت توسعه کامپیوتر البرز که با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان فعالیت می کند، در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، گفت: تجارت در بازارهای مالی یکی از کمترین ها است. مشاغل پرمخاطره و جذابی که همه می توانند از بین آنها انتخاب کنند.”

وی افزود: موفقیت در این شغل نیز مانند هر شغل دیگری مستلزم کسب مهارت های لازم و انباشت تجربیات فراوان است. بسیاری از افراد ممکن است مهارت های لازم را یاد نگیرند و در نتیجه به موفقیت قابل توجهی دست پیدا نکنند.

این فناوری با اشاره به اینکه پلتفرم و ربات ما به این افراد کمک می کند تا بدون نیاز به آموزش خاصی از این بازارها استفاده کنند، می گوید: محصول اصلی ما فروشگاه کپی است و با نام «BTB» عرضه می شود.

وی ادامه داد: این محصول می تواند سیگنال های معتبر را در بازارهای کم جریان تشخیص دهد و نیازی به اصلاح با تغییر روند بازار ندارد و در تمامی بازارهای مالی دارای نمودار سری زمانی از جمله فارکس، ارز دیجیتال و بورس های مختلف قابل استفاده است. نسخه MVP این ربات کار می کند اما برای تجاری سازی آن به کمک زبان های پایتون، گو، سی و اسمبلی با محدودیت های فنی مواجه شدیم، این کار آسانی نیست اما در حال پیشرفت هستیم.

مرتضوی افزود: در ارزیابی این رویداد، گام دوم دانشگاه آن را اقدامی مفید دانست و گفت: در مورد تجارت به طور کلی، این نمایشگاه ها و حمایت ها قطعا می تواند مفید باشد. در مورد طرح ها و پروژه های خاصی که مشتریان مشخصی دارند، این ابزارها معمولاً مؤثر نیستند، اما می توانند به طور کلی مفید باشند. بیشتر به این بستگی دارد که چه نوع مخاطبی در این رویداد شرکت می کند.

  عکس | واکنش فریبا نادری به درگذشت زهره فکور - تفکر مدرن

گفتنی است دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «عصر امید» از 8 تا 11 خردادماه در مصلای تهران برگزار می شود و میزبان 3000 شرکت دانش بنیان، آزمایشگاه و زیرساخت، گروه پژوهشی و پژوهشی است. استارت آپ.

انتهای پیام/4167/

دیدگاهتان را بنویسید