طراحی بیش از 10 رویداد تجاری و تبلیغاتی

933215 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری آنا، یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (2022 اینوتکس) با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ 20 تا 23 اردیبهشت ماه 1401 برگزار می شود.

این نمایشگاه هر ساله با هدف «افزایش مشارکت و همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی با فن‌آوران خارجی»، «افزایش سرمایه برای استارت‌آپ‌ها»، «افزایش تولید محتوا» و «شبکه‌سازی بین مشارکت‌کنندگان در فناوری و اکوسیستم نوآوری» برگزار می‌شود. توسط پردیس و پارک فناوری ریاست جمهوری

یازدهمین نمایشگاه اینوتکس میزبان بیش از 400 غرفه‌دار از شرکت‌های نوپا مبتنی بر دانش و شرکت‌های خلاق، مراکز نوآوری، خانه‌های خلاق و نوآور، پارک‌های علم و فناوری و سازمان‌دهندگان کارآفرینی است.

این نمایشگاه می تواند گامی بلند در راستای تحقق شعار سال با عنوان «تولید مبتنی بر دانش و ایجاد اشتغال» باشد و زمینه مناسبی برای حمایت و توسعه همه جانبه کسب و کار دانش بنیان در کشور فراهم کند. این رویداد که بیش از 200000 بازدیدکننده را در 3 روز جمع آوری می کند، آخرین محصولات و خدمات فناوری را به شرکت کنندگان در اکوسیستم فناوری و نوآوری نشان می دهد.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2022) همچنین بیش از 10 رویداد تجاری و تبلیغاتی از جمله کافه سرمایه اینوتکس را طراحی کرده است که فرصتی ویژه برای سرمایه گذاران و استارت آپ ها برای جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه گذاران است. ; نقل شده.

Nextation یکی دیگر از رویدادهای جانبی است که آخرین فناوری‌ها مانند اینترنت اشیا، تولید پیشرفته، علوم شناختی، فناوری‌های نرم و مهندسی آب و هوا را مورد بحث قرار می‌دهد که زندگی و کسب‌وکار مردم را در آینده شکل خواهد داد. آنها به زودی تغییر خواهند کرد. انجام شده.

  «مهراد جم» با انتشار عکس/تصویر - تفکری مدرن همه را شوکه کرد

«استیج عمومی اینوتکس» نیز به منظور ارائه سخنرانی های الهام بخش، پنل های داغ، داستان های موفقیت استارت آپ ها با حضور افراد تأثیرگذار در اکوسیستم نوآوری کشور برگزار می شود.

یکی دیگر از برنامه های همراه یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (2021 اینوتکس) «همایش حکمرانی دانش بنیان» است که در آن حکمرانی دانش بنیان در ایران و مقایسه با نمونه های موفق دنیا، ابزارهای فناورانه برای حکمرانی و سیاست ها اجرا می شود. در محیط نوآوری و فناوری کشور در حال گفت و گو است. این نمایشگاه میزبان “رویدادهای تامین گام معکوس” خواهد بود تا با نیازهای فناورانه صنایع معدنی، نفت و مواد غذایی آشنا شود.

در این رویداد ستاد توسعه فناوری های نرم و صنایع خلاق در 3 بخش از حضور ایده پردازان و فعالان صنعت خلاق حمایت می کند. «غرفه مشاور خلاق» یکی از این بخش‌ها است که برای ترویج مفاهیم و الزامات صنایع محیطی و خلاق ایجاد شده است.

همچنین با حمایت ستاد مرکزی در اینوتکس 2021 “رویداد Inotexicap” برگزار می شود که شامل بخش های مختلفی از جمله نمونه اولیه، نمایشگاه، بخش مربیان، بخش کارآفرینان، بخش دانش آموزان، جلسات و بازدیدهای حاشیه ای است تا بستری برای تعامل فراهم شود. بین بوم شناسان صنعتی خلاق و فرهنگی ارائه دهید.

«ژنوتکس» بخش دیگری است که برای اولین بار با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و صنایع خلاق با موضوع بازی اینوتکس برگزار می‌شود. در این بخش پنل های تخصصی در حوزه حکمرانی و چالش های این حوزه ایجاد می شود.

انتهای پیام/3004/

دیدگاهتان را بنویسید