طالع بینی زناشویی از عکس روی کف دست! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، طالع بینی ازدواج چیست؟ این بار طالع بینی زناشویی را با نوعی کف دست انجام می دهیم. طالع بینی زناشویی این بار خطوط کف دست آماده است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که طالع بینی زناشویی انجام می دهید، توصیه می کنیم دست هایتان را جمع کنید و ببینید کدام یک از موارد زیر خط عشق روی دست شماست. سپس با مطالعه توضیحات طالع بینی در ازدواج عکس می توانید به برخی از رازهای عاشقانه وجود خود پی ببرید.

1. خط سمت راست پایین تر است

این افراد عشق را خیلی جدی نمی گیرند و بنابراین به دنبال روابط جدی نیستند. اما وقتی کسی برای ازدواج یا عشق را پیدا کن، بدون شک یا از آنها کوچکتر است، یا فرهنگ و ملیت جداگانه ای دارد.

این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند و با چشمان خود بیشتر عاشق می شوند. همچنین باید گفت که کاملا مستقل و متمرکز هستند و به راحتی بر مشکلات غلبه می کنند.

2. خطوط عشق هر دو دست در یک راستا است

افرادی که خط عشق هر کدام در یک جهت هستند، در احساسات قوی هستند و علاقه بیشتری به روابط پایدار و پایدار نشان می دهند. آنها کاملا منطقی هستند و تغییرات شدید در روابط را دوست ندارند.

همچنین باید گفت که آنها افرادی حساس و با طبع آرام و ملایم هستند و می توانند نظر دیگران را درک کنند.

3. خط چپ پایین تر است

این افراد ترجیح می دهند که شریک عاطفی شان بزرگتر و فهمیده تر از خودشان باشد. آنها در عشق و عاطفه موفق هستند و به قوانین اجتماعی پایبند نیستند. بیشتر اوقات این افراد به حس ششم خود اعتماد دارند که تقریباً همیشه درست است.

  زندگی شخصی مریم سلطانی و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی – تفکر مدرن

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1258025

دیدگاهتان را بنویسید