ضرورت کمک مدیریت شهری به مردم در مدیریت شهری / جمع آوری 10 هزار معتاد در شهر تهران

1067414 فقط خبر

به گزارش خبرنگار حوزه شهر گروه جامعه خبرگزاری آنا، صبح امروز به مناسبت سالگرد شوراها نشست خبری پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران با علیرضا برگزار شد. نادعلی، سخنگوی شورای شهر تهران

پرویز سروری در ابتدا گفت: یکی از تفاوت های نظام شوراهای کشور این است که تشکیل شوراها دستور اول امام است و نشان دهنده عمق بینش و هدف امام برای حضور مردم در عرصه تصمیم گیری کشور است.

وی گفت: امروز اعتماد زیادی داریم و نظام مستشاری کشور امانتی است که باید حفظ کنیم.

سروری ادامه داد: درخواست جدی ما از شورای شهر تهران این است که شهر با یک فرآیند بدیع و بدیع اداره شود. شورا و شهرداری باید برای ارائه خدمات به شهروندان هم افزایی و منسجم عمل کنند و این روند در حال پیگیری است.

نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: نیازمند مشارکت مردم در مدیریت شهری هستیم و برخی از کمیسیون های شهرداری جلساتی با نخبگان و … داشته اند و این نشان دهنده تحقق این موضوع است. تشکیل می شود و مستقیماً زیر نظر شهردار برای ارائه طرح های نوآورانه به شهرداری در راستای ارائه خدمات متناسب با شان و منزلت مردم تهران خواهد بود.

وی گفت: از شهردار تهران باید 7 ماه انتظار داشت که کار خود را تمام کند و معتقدیم شهرداری بر اساس خواسته های شورای شهر حرکت کرده است.

سروری افزود: یکی از موضوعات مهم ما بحث حمل و نقل است چرا که محصولات آن می تواند تاثیر خوبی در شهر داشته باشد در این مدت بیش از 170 دستگاه اتوبوس خریداری کرده ایم و 500 دستگاه اتوبوس نیز تعمیر اساسی شده است.

  بهترین راه برای خرید کاندوم چیست؟ - اندیشه معاصر

وی ادامه داد: از ظرفیت موجود مترو حداقل استفاده را داریم و در حال حاضر امکانات لازم را داریم و با کاهش طول تردد مسافران می توانیم بهتر عمل کنیم و برای این مدت کوتاه 3 ایستگاه مترو افتتاح شد.

نایب رئیس شورای شهرداری با بیان اینکه بیش از 10 هزار معتاد از سطح شهر جمع آوری شده اند، گفت:

تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید