ضرورت ایجاد و گسترش حوزه طب سنتی و داروهای گیاهی

1086300 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از دامگان، علی اکبر علیزادبرمی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی در دامگان از زحمات نعمت اله نعمتی و قدردانی کرد. همکاران وی، واحد دامگان را مجموعه ای پرنشاط، فعال و فهیم توصیف کردند و افزودند: اساتید و دانشجویان با اهتمام به حل مشکلات کشور و تلاش برای تحقق منویات مقام معظم رهبری، این واحد دانشگاهی به دانشگاهی پویا که همواره در حال کسب موفقیت های بسیار و ارزشمند است. محقق عملکرد خوبی داشته است.

نماینده مردم دامگان در شورای اسلامی ادامه داد: نمایشگاه با دستاوردهای بسیار ارزشمند و قابل تاملی بسیار خوب بود که باید بیشتر در معرض دید عموم قرار گیرد.

علیزاده با قدردانی از زحمات مهدی منصوری خطاب به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: توجه و دیده شدن همه واحدهای استان توسط جنابعالی یکی از نکات بسیار مهم و ضروری است و از شما انتظار داریم با توجه به موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی در دامگان، آن را تا حد امکان بیشتر تقویت کنید. توجه داشته باشید

عضوکمیسیون کشاورزی و امنیت غذایی شورای اسلامی گفت: بحمدالله کارهایی که باید توسط محققین دانشگاهی در حوزه تحقیقات دارویی، صنایع غذایی و کشاورزی انجام شود انجام شده است و نتیجه آن را می خواهم. تلاش برای رسیدن به سطح جامعه.”

وی افزود: تمرکز بر محصولات سالم و ارگانیک در این نمایشگاه از نکات مهم و برجسته ای بود که باید به آن اشاره کرد.

سردار علیزاده تاکید کرد: یکی دیگر از درخواست های بنده با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری راه اندازی و گسترش رشته طب سنتی و سلامت دانشکده طب سنتی و داروهای گیاهی در واحد دامگان است که با توجه به ظرفیت بهینه ، نیازمند مساعدت و پیگیری مستمر مدیران دانشگاه آزاد اسلامی است. یک استان است.

  جزئیات جدید پخش این هفته خندوانه

علیزاده تصریح کرد: خبر خوش برای فعالان صنایع غذایی و پژوهشگران دانشگاهی، تایید آزمایشگاه صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی در دامگان به عنوان آزمایشگاه مرجع در سازمان غذا و دارو است که با توجه به توان هیات علمی و آزمایشگاه مدرن این امر محقق شد. امکانات این واحد مطالعاتی

وی با اشاره به امتیازات کسب شده توسط دانشجویان داروسازی و کسب مقام اول کشوری در بین تمامی دانشگاه های آزاد و دولتی در رشته علوم پزشکی، افتخارات کسب شده برای استان و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی را مورد بررسی قرار داد و تاکید کرد: حمایت دامگان واحد دانشگاهی با توجه به پتانسیل ارزشمند استان، آزاد اسلامی افق های روشنی را برای این قشر نوید خواهد داد، امروز روز فوق العاده ای برای من بود و به این استان و دامگانی به خاطر این توانایی های علمی افتخار می کنم.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید