ضرر مالی بی سابقه و تاریخی قرمزها به دلیل تاج – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بیش از دو سال از شیوع بیماری عروق کرونر در جهان می گذرد و اپیدمی این ویروس تمامی رویدادهای ورزشی را تحت تاثیر قرار داده است. باشگاه های فوتبال نیز در این مدت زیان هنگفتی را متحمل شدند و حتی برخی از باشگاه ها در آستانه ورشکستگی قرار گرفتند.

آرسنال یکی از باشگاه هایی است که به خاطر تاج خسارات مالی زیادی متحمل شده است. این باشگاه در آخرین صورت مالی خود اعلام کرد که در سال گذشته 7107 میلیون به دلیل تاج از دست داده است که در تاریخ باشگاه بی سابقه بوده است.

آرسنال که این هفته قیمت بلیت خود را افزایش داده بود، امروز دلیل این اتفاق را ضرر بیش از 100 میلیون پوندی باشگاه اعلام کرد و بنابراین امیدوار است بتواند بخشی از این ضرر مالی سنگین را با افزایش قیمت بلیت جبران کند.

پس از ضرر مالی حدود 50 50 میلیون در سال گذشته، آرسنال در آخرین صورت مالی خود زیان 107.3 میلیونی پس از کسر مالیات را ثبت کرد که بزرگترین ضرر در تاریخ باشگاه است.

85 میلیون از این مبلغ صرف اثرات نامطلوب اپیدمی کووید 19 شد، زیرا قرمزهای لندن در فصل 2020/21 تنها دو بازی مقابل تماشاگران در ورزشگاه امارات انجام دادند و مابقی پشت درهای بسته انجام شد.

آرسنال با صدور بیانیه ای از هواداران به دلیل پرداخت 4 درصد اضافی در سال آینده برای تماشای مسابقات عذرخواهی کرده است.

باشگاه در بیانیه ای اعلام کرد: ما می دانیم که هیچ کس از افزایش قیمت استقبال نمی کند و این تصمیم ساده گرفته نشده است.

  سه حکایت کوتاه اما تأثیرگذار - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278078

دیدگاهتان را بنویسید