ضربه سنگین بر پیکر سازمان جاسوسی موساد

1089505 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، سازمان اطلاعات فراجا از دستگیری رهبر و اعضای یک شبکه جاسوسی مرتبط با رژیم جعلی اسرائیل خبر داد.

در این پیام آمده است: با کمک اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات فرج، یک شبکه جاسوسی مرتبط با رژیم جعلی اسرائیل شناسایی و دستگیر شد.

اعضای این شبکه جاسوسی با ترغیب سرکرده یکی از گروه های تجزیه طلب که سابقه کار مزدور برای رژیم صهیونیستی را دارد، با رئیس سازمان جاسوسی موساد تماس گرفتند.

در ادامه این پیام آمده است: اعضای شبکه جاسوسی 5 نفره با وعده های متعدد از جمله مسائل مالی از سوی سازمان جاسوسی موساد برای جمع آوری اطلاعات از مناطق مهم و حیاتی کشور دستگیر شدند که خوشبختانه از در اولین لحظه ارتباط، تمامی تحرکات اعضای شبکه زیر چتر اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار گرفت.

در بیانیه سازمان اطلاعات فرج همچنین آمده است: اعضای این شبکه علاوه بر جمع آوری اطلاعات اقدام به آتش افروزی، شعار نویسی و تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران کرده و آموزش های لازم را در زمینه عملیات مسلحانه و خرابکاری و قبل از هر اقدامی فراگرفته اند. تمامی اعضای این شبکه (5 نفر) دستگیر شدند.

لازم به ذکر است تعدادی تجهیزات مدرن، سیم کارت و تلفن همراه توسط اعضای این شبکه کشف شده است.

انتهای پیام/4129/

  طالبان: آمریکا به افغان‌ها یاد نداده است که چگونه زندگی کنند

دیدگاهتان را بنویسید