ضربه بزرگ سردار برای دو باشگاه روسی – فکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سردار آزمون در ژانویه 2019 با مبلغ 12 میلیون یورو از تیم روبین کازان روسیه به تیم زنیت از سن پترزبورگ منتقل شد. در قرارداد روبین کازان با زنیت آمده است که در صورت انتقال این مهاجم به تیم دیگری، 20 درصد مبلغ انتقال به روبین کازان تعلق خواهد گرفت.

اما آزمون به پایان قرارداد او با زنیت نزدیک می شود و او به عنوان بازیکن آزاد با باشگاه آلمانی بایرلورکوزن به توافق رسید و بنابراین پولی برای زنیت وجود ندارد.

الکسی سافونوف، ایجنت فوتبال در روسیه تاکید کرد که روبین کازان نیز به دلیل انتقال آزاد آزمون از مبلغ 20 درصدی انتقال مهاجم ایرانی محروم شده است!

سافونوف گفت: «باشگاه زنیت زمانی را از دست داد که توانست پول خوبی از این آزمون به دست آورد. برای انجام این کار، او مجبور شد سال گذشته مهاجم را بفروشد یا با او قرارداد جدیدی امضا کند. رهبران زنیت به دلایلی هیچ یک از این اقدامات را انجام ندادند. در پاییز اعلام شد که زنیت به عنوان بازیکن آزاد این آزمون را ترک خواهد کرد. او مدت هاست که می خواهد در اروپا بازی کند. قرارداد با زنیت به پایان می رسد. در این صورت نمی توان بازیکن را بازداشت کرد.

وی افزود: روبین کازان نیز در این حادثه مصدوم شد که قرار بود با انتقال این مهاجم از زنیت به باشگاه دیگری 20 درصد از این انتقال را دریافت کند اما در نهایت پولی دیده نشد.

این ایجنت فوتبال احتمال بی انگیزه بودن این آزمون در سه ماه آخر قراردادش با زنیت را رد کرد و گفت: اکنون خیلی ها می پرسند که آیا آزمون در ماه های باقی مانده مانند گذشته انگیزه جنگ برای زنیت را خواهد داشت؟ به نظرم چنین ترس هایی وجود دارد، در صورت قهرمانی در لیگ روسیه و بازی موفق در لیگ اروپا، بازیکنان جوایز خوبی دریافت خواهند کرد و سردار پسر باهوشی است که می داند اگر تا اردیبهشت بدون انگیزه بازی کند، دو برابر برایش سخت تر می شود. برای بازی در بوندسلیگا. .

  افتتاح و راه اندازی پروژه های گازرسانی و پتروشیمی با وام ۴۰ هزار میلیارد تنی

انتهای پیام/*

(3 بار بازدید شده، امروز 3 بازدید)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257585

دیدگاهتان را بنویسید