ضامن حضور نیروهای مخلص در جمهوری اسلامی ایران است

1089310 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ممسنی، علی کریمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی به همراه اساتید و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با حسین حیاتی فرمانده ارتش شهرستان ممسنی دیدار و گفتگو کرد.

وی افزود: جایگاه قدرتمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس و اکنون بر هیچکس پوشیده نیست و به حق در این مدت نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خدمت میهن اسلامی و همه جانبه بوده است. امنیت کشور در سایه حضور نیروهای نظامی و انتظامی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی افزود: وجود نیروهای وفادار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ایمان و وفاداری سپاه و بسیج در دل مردم تقویت شده است. بنابراین قدرت موجود نظام مرهون وجود محترم و مقتدرانه نیروهای سپاه است.

فرمانده سپاه شهرستان ممسنی همچنین تصریح کرد: روحیه جهادی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی همواره چشم انداز توسعه این واحد دانشگاهی بوده است و این روحیه باید تقویت شود و نتیجه این کار تقویت و حفظ است. موقعیت دانشگاه در شهر

خیتی افزود: واحد دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی در برگزاری نشست های بزرگ سیاسی، فرهنگی و جهادی همواره تعامل مثبتی با این نهاد داشته و هر قشر و گروهی که دین خود را در صحنه سیاسی و فرهنگی ادا کند، پاسدار محسوب می شود.

وی تصریح کرد: اساتید دانشگاه آزاد اسلامی باید سفیران بسیج و سپاه و مدعی علم جامعه باشند و از نظر مسائل و برنامه های انقلابی- جهادی در دانشگاه بستر کار فراهم شود. و عفاف و حجاب در دانشگاه نهادینه شود.

  نگاه به شرق، مطابق با استراتژی نه شرقی و نه غربی - تفکر مدرن

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید