صنعت دفاعی و فناوری دفاعی همواره در کشور پیشرو بوده است

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: صنعت دفاعی و فناوری دفاعی همواره در کشور ما پیشرو بوده است.

2162 390 فقط خبر

من گزارش میدم گروه جهانی خبرگزاری آنا، محمد اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی های وزارت دفاع در تولید و اقتصاد دانش بنیان با اشاره به دستاوردهای وزارت دفاع در حوزه های مختلف گفت: صنایع دفاعی و حوزه فناوری دفاعی. همیشه در دنیا رهبر بوده‌اند، اینجا هم همین‌طور است.

رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: عمدتاً در حوزه دفاعی که به فناوری‌های نوظهور دسترسی پیدا می‌کند، استفاده می‌شود و سپس وارد بخش‌های دیگر می‌شود و صنعت و زندگی مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهد. خدا را شکر در کشور ما این اتفاق افتاد و با رهبری مقام معظم رهبری، صنعت دفاعی جزو پیشگامان عرصه دانش بود.

اسلامی ادامه داد: علیرغم تحریم های سخت، دانشمندان صنایع دفاعی نه تنها ناامید نشدند، بلکه تحقیقات نتیجه محور را در دستور کار خود قرار دادند و با ایجاد ظرفیت های ایجاد فناوری و تولید محصول، توانستند به ظرفیتی پایدار و قابل اعتماد دست یابند. که امروز می توانیم بیایید به آن برسیم.

وی تصریح کرد: طبیعتا این ظرفیت به قدری گسترده و کارآمد است که می تواند از همه بخش ها حمایت کند و سایر بخش ها می توانند از جریان فناوری بهره مند شوند.

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به بازدید از نمایشگاه توانمندی های وزارت دفاع در حوزه تولید و اقتصاد دانش بنیان گفت: از اینکه امروز شاهد تلاش دوستان در صنایع مختلف در وزارت دفاع بودم خوشحال شدم. و خدا را شکر که کاملا فعال است و ایشان پیشتاز هستند و امیدوارم به سرعت این راه را ادامه دهند و در این عرصه پیشتاز بمانند.

  با این ترفند ساده لپ تاپ خود را افزایش دهید - اندروید مدرن

اسلامی افزود: چشم انداز این حرکت حفظ سطح پیشرو است. یعنی اگر رهبری نباشد و فناوری هایی در دنیا ظاهر شود که بخش دفاعی ما آن را نشناسد و نشناسد و باعث تعجب شود، یعنی مجموعه دفاعی کشور آنطور که باید به وظیفه خود عمل نکرده است، بنابراین حرکت می کند. در لبه دانش اجباری است و شما باید. او همیشه به سمت این منظره قدرتمند و پر جنب و جوش حرکت می کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید