صعود 3 ورزشکار ایرانی به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جوانان جهان

صعود 3 ورزشکار ایرانی به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جوانان جهان

من گزارش میدم اعتدالدر 5 وزن اول مسابقات قهرمانی جوانان جهان در صوفیه بلغارستان، ایمان محمدی در 63 کیلوگرم، ابوالفضل چوبانی در 87 کیلوگرم و فردین هدایتی در 130 کیلوگرم با برتری نسبت به رقبای خود به نیمه نهایی راه یافتند اما سید آرش همتا به 55 کیلوگرم رسید و مسعود کاووسی تا 77 کیلوگرم مغلوب حریفان خود شد.

در وزن 55 کیلوگرم سید آرش ماندو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل دنیس میهای از رومانی با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و باید منتظر حضور حریف خود در دیدار پایانی باشد تا این شانس را به دست آورد. برای کسب مدال برنز به کار خود ادامه دهد. کشتی گیر رومانیایی تاکنون موفق به صعود به نیمه نهایی شده است.

در وزن 63 کیلوگرم ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر بر آزات ساریار از ترکیه پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رومئو بریدزه از گرجستان با نتیجه 6 بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

در وزن 77 کیلوگرم، مسعود کاووسی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم تورنیکه میکلادزه از گرجستان را با نتیجه 4 بر یک شکست داد، اما در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل الکساندرین گوتو از مولداوی با نتیجه به پایان رسید. صفر به مدت یک دقیقه و 36 ثانیه عقب بود که دچار نقص فنی شد و از راهیابی به نیمه نهایی بازماند. کاوشی برای قرار گرفتن در براکت بازنده ها و تلاش برای رسیدن به مدال برنز باید منتظر صعود حریف خود به فینال باشد.

  گروه 7 با تعیین سقف قیمت نفت روسیه موافقت کرد

در وزن 87 کیلوگرم ابوالفضل چوبانی در دور نخست ماریو ووکویچ از صربستان را با نتیجه 7 بر 3 شکست داد. او در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر مقابل اوندری توئیکا از جمهوری چک به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. چوپانی در مرحله نیمه نهایی مقابل یانگ از کره جنوبی با نتیجه قاطع 8 بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. او برای رسیدن به فینال باید به مصاف ولیف از آذربایجان برود.

در وزن 130 کیلوگرم فردین هدایتی در دور نخست با نتیجه 4 بر صفر جوخار اوزاروف از قزاقستان را شکست داد و در دور بعد با نتیجه 7 بر 2 آلبرت واردانیان از ارمنستان را شکست داد و راهی نیمه تمام شد. -فینال فینال وی در این دیدار به مصاف تیموربک نسیم اف از ازبکستان می رود.

دیدگاهتان را بنویسید