صعود 2 آزادکارمان به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان

1089632 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان جهان روزهای 7 تا 9 مرداد ماه در شهر رم پایتخت ایتالیا برگزار می شود.

پنج دیدار ابتدایی این دیدارها از ساعت 14:30 امروز (به وقت ایران) آغاز شد.

نتایج نمایندگان کشورمان تا این لحظه به شرح زیر است:

در وزن 48 کیلوگرم عرشیا حدادی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر عظیم عبدیکالیکوف از قرقیزستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل کریستین کاستیو از آمریکا با نتیجه 8 بر 6 شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار پایانی باشد تا برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

در وزن 55 کیلوگرم امیرمهدی نیازی زاده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل هوسان بای عثمان اف از ازبکستان با نتیجه 9 بر صفر شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار پایانی باشد تا او نیز می تواند در گروه بازنده ها بجنگد.

در وزن 65 کیلوگرم محمدمهدی میمیوند در دور نخست مقابل الیاس عیسی اف از آذربایجان با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد و باید منتظر راهیابی این مبارز به فینال باشد تا بتواند در براکت بازنده ها به کار خود ادامه دهد.

در رده زیر 80 سال رضا سلیمانان در دور نخست مقابل زکری دی رایدر از آمریکا با نتیجه 10 بر صفر به برتری رسید. وی در دور بعد اسلاوی استامنوف از بلغارستان را با نتیجه 5 بر 3 شکست داد. سلیمانیان در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اصحاب حاجیف از قزاقستان با نتیجه 6 بر 3 به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی گیران ارمنستان و تاجیکستان می رود.

  لغو احتمالی ممنوعیت تردد در شب

در وزن 110 کیلوگرم محمدرضا لطفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم علیخان کوساینوف از قزاقستان با نتیجه 8 بر 2 به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی رالفس لوکینز از لتونی را با نتیجه 10 بر 2 شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. لطفی در این مرحله به مصاف برنده کشتی گیران هندی و فرانسوی می رود.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید