صدا و سیما جواب بهروز افهمی را داد

صدا و سیما جواب بهروز افهمی را داد

بهروز افخمی در روزهای اخیر از شبکه پنج سیما گلایه کرده بود که سطح کیفی سریال «رعد و برق» او از این شبکه بالاتر است و به همین دلیل تمایلی به پخش از این شبکه ندارد!

حال در ادامه سخنان بهروز افخمی مدیر شبکه رعد و برق در خصوص روابط عمومی شبکه پنج سیما به نکات زیر اشاره شده است:

برنامه اولیه و تعهد گروه سازنده برای پخش سریال رعد و برق ماه رمضان سال 1399 بود اما او یک سال بعد اعلام کرد که این سریال را در ماه مبارک رمضان 1400 یعنی اواخر فروردین ماه پخش خواهد کرد.

شبکه پنج سیما در ماه مبارک رمضان با وجود برنامه ریزی های مختلف و تبلیغات فراوان و اطلاعیه های اولیه به مردم، اولین قسمت این سریال را پخش کرد، اما پس از پخش آن، آقای افخمی از ارائه بقیه قسمت ها ابراز امتناع کرد. قسمت ها

تا جایی که شبکه پنج سیما با ابراز شرمندگی و عذرخواهی فراوان از مخاطبان فهیم، به ناچار سریال ایرانی «شکرانه» و سریال چینی «با هم» را با موضوع تاج جایگزین فلش کرد.

سپس قول داد تا اوایل دی ماه امسال تمامی قسمت ها را در شبکه تحویل دهد، اما متاسفانه این وعده شکسته شد زیرا گروه هنوز در آذرماه مشغول فیلمبرداری بود!

در نهایت تهیه کننده این سریال در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها گفت: تلاش می کنیم هر سه روز یک قسمت از سریال را آماده کنیم و 15 قسمت باقی مانده را در 45 روز آینده تکمیل کنیم. ما زمان پخش نداریم، اما تلویزیون می تواند در ماه مارس شروع شود. “” شروع به پخش کنید.”

  قیمت محصولات ایران خودرو 29 اسفند 92 - اندیشه معاصر

در نهایت تاکید می شود هرگونه تصمیم گیری برای تغییر محل توزیع محصولات در شبکه ها بر عهده سازمان صدا و سیما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید