صدای انفجار در پایگاه آمریکایی در سوریه شنیده شد

957245 فقط خبر

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، رسانه ها بامداد امروز (چهارشنبه) گزارش دادند که انفجارهای شدید پایگاه آمریکایی در شمال شرق سوریه را لرزاند.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از خبرنگار خود در سوریه گزارش داد که چندین انفجار مهیب در حومه شمالی و غربی شهر نفت خیز الشدادی که یکی از بزرگترین پایگاه های آمریکا در استان الحسکه است، شنیده شد.

خبرنگار اسپوتنیک افزود: همزمان با شنیدن صدای انفجارها، جنگنده ها و بالگردهای ائتلاف آمریکایی بر فراز پایگاه به پرواز درآمدند و سربازان آمریکایی نوری را به آسمان پرتاب کردند.

اسپوتنیک با اشاره به اینکه گزارش هایی مبنی بر حمله موشکی به پایگاه آمریکایی منتشر شده است، گزارش داد که ارتش آمریکا پیش از این حمله دو کاروان تجهیزات نظامی و خودروهای زرهی را به پایگاه مذکور اعزام کرده بود.

یک منبع امنیتی عراقی همچنین گفت که آمریکا تجهیزات نظامی را از پایگاه هوایی عین الاسد در استان الانبار عراق به پایگاهی در نزدیکی گذرگاه مرزی الولید در مرز سوریه فرستاده است.

پایگاه اینترنتی «المعلومه» به نقل از این منبع گزارش داد که نیروهای آمریکایی یک گروه بزرگ مجهز به هواپیماهای جنگی را به پایگاه مذکور اعزام کردند.

انتهای پیام/4106/

  مشکلات اپیدمی کووید-19 برای پزشکان عمومی در جهان - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید