صالحی امیری: با گرفتن 20 هکتار زمین حق گلف را زیر پا گذاشتند.

1089315 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، رضا صالحی امیری در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی گلف ایران از مشکلات زمین گلف خبر داد و گفت: متأسفانه یک اشتباه استراتژیک در گلف رخ داد که این اشتباه است. مجلل.” زمینه و امکانات و تجهیزات. از 20 هکتار زمین برداشت و 20 هکتار از مجموعه زمین های گلف کشور کم شد. ما برای بازگرداندن آن 20 هکتار زمین شکایت کردیم و برای بازگرداندن آن زمین به زمین گلف وکیل گرفتیم، اما در آن زمان تصمیم ملی گرفته شد که این 20 هکتار از مجموعه گلف گرفته شود و وزارت ورزش مجبور به عقب نشینی شد. ادعای آن در این راستا باید متوقف شود اما متاسفانه باید بگوییم که از حق گلف سوء استفاده می شود.

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه در سایر مختصات تهران نیز همین میزان فضا و امکانات را برای گلف درخواست کرده ایم، خاطرنشان کرد: متاسفانه باز هم به دلایل مختلف از جمله لوکس بودن گلف این هدف محقق نشد. به دست آورد. گلف یکی از جذاب ترین و بهترین ورزش های دنیاست و فکر می کنم با حضور رئیس فدراسیون گلف می توان اقدامات زیادی برای این ورزش انجام داد.

وی با اعلام اینکه با رایزنی با وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، توجه و حمایت ویژه ای از گلف خواهیم داشت تا امکانات لازم برای این منطقه فراهم شود، گفت: باید سرمایه گذاری خوبی در این زمینه انجام شود. گلف و با حداقل سرمایه گذاری گلف را می توان حداقل برای 10 تا 20 سال تضمین کرد.

  زلزله در افغانستان 250 کشته بر جای گذاشت

رئیس کمیته ملی المپیک افزود: سن دخالتی در این رشته نیست و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین باید بدانیم که مفهوم تبعیض نباید در بخش زنان وجود داشته باشد، در حالی که ما متهم به تبعیض هستیم و باید عملکرد خود را ارتقا دهیم.»

صالحی امیری با بیان اینکه تا دو برابر مبلغ اختصاص یافته برای آقایان را به بانوان اختصاص می دهیم، گفت: ما به برابری جنسیتی در گلف اعتقاد داریم و فکر می کنیم سرمایه گذاری در حوزه بانوان برای وجهه یک خانم بسیار مهم است. کشور .

وی در پایان از تهیه بلیت سفر تیم ملی گلف به جام جهانی پاریس توسط کمیته ملی المپیک خبر داد و گفت: این کمترین کاری است که می توانیم برای این ورزش انجام دهیم.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید