شکوفایی استعدادهای دانشجویی با تعامل مستمر خانواده و دانشگاه

نجفی تصریح کرد؛

42012 207 فقط خبر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) تعامل دانشگاه و خانواده را یکی از مهم ترین عوامل شکوفایی استعدادهای دانشجویان می داند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از اصفهان، پیام نجفی در مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی در اصفهان اظهار کرد: پیشرفت علمی و دستاوردهای عالی کشور بدون توجه به نقش دانشگاه و هر جامعه غیر ممکن است. دستیابی به قله های دانش و فناوری و اثبات برتری آن در بین جوامع دیگر نیازمند دانشگاه و جامعه دانشگاهی اعم از اساتید و دانشجویان محقق و متعهد است.

وی افزود: تعامل مستمر و سودمند دانشگاه، دانشجو و خانواده می تواند در موفقیت دانشجو و شکوفایی استعدادهای وی نقش موثری داشته باشد و در تحقق خواسته های هر سه طرف این امر نقش بسزایی دارد. مثلث.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان تصریح کرد: امیدوارم دانشجویان در دانشگاه تلاش کنند از تمام ظرفیت های دانشگاه نه تنها برای علم آموزی استفاده کنند و علاوه بر این تحقیقات علمی، ابعاد و فرصت های موجود در دانشگاه نیز مورد توجه قرار گیرد. از جمله مطالعات کاربردی، کسب تخصص و تجربه کافی، کسب مهارت های لازم برای روابط اجتماعی مناسب و سایر نیازهای یک دانشجوی مجرب باید کوشا باشد.

نجفی با اشاره به فرصت ها و ظرفیت های فراهم شده برای دانشجویان، تاکید کرد: دانشجویان توجه داشته باشند که دانشگاه تنها کلاس درس و درس نیست و امیدوارم دانشجویان در کنار علم آموزی در تمامی عرصه های دانشگاه، کوشا و مایل به تحصیل باشند. از جمله موسسات تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان و مراکز نوآوری و فناوری، مراکز تحقیقاتی و سایر بخش های دانشگاه برای حضور در آموزش های مهارتی و استفاده حداکثری از مهمترین مرحله زندگی خود.

  به عنوان رئیس فدراسیون جهانی بوکس انتخاب شد

وی افزود: یکی از بهترین سازوکارهای ارائه شده در این دانشگاه طرح اشتغال همزمان با آموزش و پرورش موسوم به طرح پویش است که در آن فرصت اشتغال و تربیت دانشجویان همزمان با تحصیل و توسط آموزش و پرورش فراهم می شود. حضور در مراکز صنعتی و تولیدی و بنگاه های تجاری به طوری که دانشجو علاوه بر آموزش، تجربه و تخصص لازم را در بازار کار کسب کند. هم اکنون حدود 1500 دانشجوی آینده به طور فعال در این طرح مشارکت دارند و امیدوارم با گسترش و توسعه جنبه های مثبت و مفید این طرح شاهد مشارکت حداکثری دانش آموزان در این طرح ملی باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید